_

Manipulator/mysz 3D a PC-Dmis i brak płyności

Wszystko o działającym (lub nie) sprzęcie w pracy CAD-owca.

Manipulator/mysz 3D a PC-Dmis i brak płyności

Postprzez juh » lut 10, 2016 10:33

Czy ktoś z Szanowanych forumowiczów pracuje z PC-Dmis i używa manipulatora 3D Connexion? Namówiłem przełożonych by mi kupili mysz 3d i niestety mam lekkie rozczarowanie spowodowane brakiem płynności poruszania modelami w PC-Dmisie. Problem ten nie występuje w innych programach na których pracuje np. SolidWorks więc zakładami że mysz jest w pełni aprawna.
juh

Re: Manipulator/mysz 3D a PC-Dmis i brak płyności

Postprzez velaskez » lut 10, 2016 11:09

Z tego co widzę na stronie 3dconnexion to jest to wspierany software, więc powinno działać. Skoro kupili Ci, to niech support 3dconnexion się tym zajmie. Przecież za to im zapłaciliście.
velaskez

Re: Manipulator/mysz 3D a PC-Dmis i brak płyności

Postprzez 3dx » lut 18, 2016 17:41

juh napisał(a):Czy ktoś z Szanowanych forumowiczów pracuje z PC-Dmis i używa manipulatora 3D Connexion? Namówiłem przełożonych by mi kupili mysz 3d i niestety mam lekkie rozczarowanie spowodowane brakiem płynności poruszania modelami w PC-Dmisie. Problem ten nie występuje w innych programach na których pracuje np. SolidWorks więc zakładami że mysz jest w pełni aprawna.

Jeśli manipulator działa poprawnie w SOLIDWORKS to pewnie jest to kwestia konfiguracji. Sugeruję kontakt ze Wsparciem Technicznym 3Dconnexion http://www.3dconnexion.pl/service/technical-support.html
Pracujemy w godz 9-18.

Pozdrawiam
3Dconnexion PL
3dx

Powrót do Hardware