_

Masz dość..... - zostań Januszem branży CAD Automotive

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: Masz dość..... - zostań Januszem branży CAD Automotive

Postprzez ll » mar 03, 2019 02:44

ll napisał(a):
velaskez napisał(a):Mam dwie malutkie sugestie.
Pierwsza, może najpierw zbierz myśli w całość i przestać trzaskać posty jak pijany?
Druga, może załóż własnego bloga i tam wylewaj żale?

to jest tylko forma szydery :-) ktora ty pownienes znac bo w Anglii mieszkasz .....

I to nie sa zale i le razy wam mam "ku..." to mowic ja jestem szczesliwym czlowiekiem tylko pelnym sarkazmow :-)
ll

Postprzez ll » mar 03, 2019 02:54

i dlatego Janusze wciskają wam takie umowy bo sie obawiaja tego co sami zrobili .....tyle na temat "czystosci" biznesu w tej branzy - chcesz zostac januszem to wy... swojego janusza:-)
ll

Postprzez ll » mar 03, 2019 03:02

velaskez napisał(a):Mam dwie malutkie sugestie.
Pierwsza, może najpierw zbierz myśli w całość i przestać trzaskać posty jak pijany?
Druga, może załóż własnego bloga i tam wylewaj żale?

Teraz poszydze z ciebie po angielsku bo prawie sie wpakowalem pod angola ktory chial robic difference :-)

Do I make a difference ???
ll

Postprzez lokko-1 » mar 03, 2019 03:03

ll napisał(a):W tym wątku podzielę się wszelkimi aspektami jak powstał biznes CAD Automotive w Polsce

A w następnym napiszę Wam dlaczego to ja jestem debeściak nad debeściaki i nikt mi nie podskoczy...
lokko-1

Postprzez ll » mar 03, 2019 03:33

lokko-1 napisał(a):
ll napisał(a):W tym wątku podzielę się wszelkimi aspektami jak powstał biznes CAD Automotive w Polsce

A w następnym napiszę Wam dlaczego to ja jestem debeściak nad debeściaki i nikt mi nie podskoczy...

ja bym sie nazwal srednia europejska po pracy w 8 krajach ale ty jestes za glupi jak mi zarzucasz takie cechy - sprawdz spam ....
ll

Postprzez topinż » mar 03, 2019 10:50

Ja pier..lę ten znowu. Człowieku napisz proszę o co k... chodzi. jaki jest powód twojego wypisywania dupereli. Pośmiać się z tego nie da, bo nieśmieszne. Nie pomaga też to nikomu i właściwie nawet nie bardzo wiem jak miała by pomóc historia kto , jak i ską się wziął na rynku - co to kogo obchodzi i czemu miało by służyć. Ogromna większość (jak nie wszyscy) w ogóle nie wiedzą kim jesteś i wcale ich nie obchodzi twoje mniemanie o sobie i innych. Jedyny powód jaki się nasuwa na myśl to twoje problemy emocjonalne, a forum CAD nie jest raczej miejscem na rozwiązywanie takowych - może jakieś kółko różańcowe albo inna grupa wsparcie. Napisałem to , bo w sumie już mnie wku...wia, że kiedy wchodzę na cad.pl to na 10 wątków na stronie głównej 2 są kolegi ll o jego problemach z akceptacją otaczającego go świata, w trzecim również cała masa filozofiii kolegi ll (no moze nawet trochę na temat, ale... autor wątku spodziewa się raczej konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie a nie filozofii, kolejny też w temacie ll , jeszcze jeden, w którym znowu ll wylewa swoje żale o januszach (praktycznie umie się gość podpiąć pod każdy temat), coś o SWX, typowy spam o voip i kolejny "kotlet odgrzany" przez spamera w celu reklamy, i jeszcze jedne "odgrzewany kotlet".
Czyli na 10 wątków mamy 4 z rozważaniami filozoficznymi kolego ll, jeden o koledze ll, 3 spamowo odgrzewane i aż 2 w ogóle o czymś - w jednym 0 odpowiedzi, w drugim 1 i chyba dalej już się nic nie wydarzy.

Więc kolego ll - ja osobiście proszę cię o info po jaką chorobę wypisujesz te dyrdymały, może jak zrozumiem to zmienię podejście.
topinż

Poprzednia strona

Powrót do Forum CAD