_

MSC.PATRAN i MSC.DYTRAN

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

MSC.PATRAN i MSC.DYTRAN

Postprzez student » lis 23, 2003 10:56

witam i prosze o pomoc <p>w znalezieniu jakichkolwiek materialow dotyczacych modelowania dynamicznych ukladow w MSC.Patran/Dytran<p>oraz najwzniejsze dla mnie w zdobyciu materialow dotyczacych ukladow pochlaniajacych enerie (absorpcja, dyssypacja) i ich analizy.<br>pomocne bylyby wskazowki odnosnie literatury zarowno ksiazki jak i czasopisma, moze jakies linki, przyklady, instrukcje czy seminaria<p>pozdr. mefkm<p>p.s. mam tez troche instrukcji do MSC.Patran/Nastran zawsze mozna pojsc na wymiane, lub jesli ktos potrzebuje to moge przeslac<br> Patran Student Tutorial.doc proste przyklady modelowania na maila<br> Patran modeling pdfy 10MB przyklady i lekcje<br> Nastran pdfy 15MB przyklady i lekcje<br> msc_support pdfy zajmuja ok 350MB i jeszcze troche innych pdfow ok 50MB
student

Re: MSC.PATRAN i MSC.DYTRAN

Postprzez ozcantr » maja 05, 2004 23:01

: witam i prosze o pomoc <br>: w znalezieniu jakichkolwiek materialow dotyczacych modelowania dynamicznych ukladow w MSC.Patran/Dytran<br>: oraz najwzniejsze dla mnie w zdobyciu materialow dotyczacych ukladow pochlaniajacych enerie (absorpcja, dyssypacja) i ich analizy.<br>: pomocne bylyby wskazowki odnosnie literatury zarowno ksiazki jak i czasopisma, moze jakies linki, przyklady, instrukcje czy seminaria<br>: pozdr. mefkm<br>: p.s. mam tez troche instrukcji do MSC.Patran/Nastran zawsze mozna pojsc na wymiane, lub jesli ktos potrzebuje to moge przeslac<br>: Patran Student Tutorial.doc proste przyklady modelowania na maila<br>: Patran modeling pdfy 10MB przyklady i lekcje<br>: Nastran pdfy 15MB przyklady i lekcje<br>: msc_support pdfy zajmuja ok 350MB i jeszcze troche innych pdfow ok 50MB<br>
ozcantr

MSC.DYTRAN - Wciąż akademicki problem

Postprzez psjulek77k » lis 20, 2004 16:39

Mam ten sam problem - DYTRAN - hehe ale rok później <br>Mój temat w skrócie to - Analiza oddziaływań ciało stałe-ciecz. <p> Na dzień obecny dla mnie jedyną rozsądną opcją jest analiza przykładów w samym helpie DYTRANA - choc jest ich mało - strasznie mało - również nie znalazłem tam przykładu z zagadnienia kontaktu. <p> Jeśli ktoś z szanownych forowiczów zna jakiegoś linka do dobrego totouriala wyjaśniającego sprawy kontaktu i oddziaływania ciałostałe-ciecz, <br>lub jakąś firmę pracującą z wykorzystaniem MSC.DYTRAN proszę o pomoc.<p>
psjulek77k

Re: MSC.PATRAN i MSC.DYTRAN

Postprzez filip » lis 08, 2005 21:41

kolego "student" proszę wyslij mi te przykłady do patrana na maila filip@wici.streamcn.pl , bardzo mi są potrzebne bo musze opanowac mołżiwie dużo z patrana na "wczoraj" z góry dziękuje
filip

Powrót do Archiwum