_

Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie CAE

Forum o CAE.

Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie CAE

Postprzez HyperWorks » kwi 24, 2018 09:40

10 maja 2018 r. w Gdańsku rozpocznie się kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia CAE – HyperWorks Technology Conference Poland 2018.

To pełna inspiracji cykliczna konferencja z zakresu analiz numerycznych, podczas której spotykają się przedstawiciele szeroko pojętego przemysłu oraz instytucji badawczo-naukowych. Udział w wydarzeniu nie tylko umożliwia spotkanie z innymi członkami społeczności, ale przede wszystkim poznanie najnowszych technologii z dziedziny CAE. Dzięki zaangażowaniu doświadczonych inżynierów, wszystkie zagadnienia prezentowane w trakcie konferencji przedstawiane są od strony praktycznej.

Podczas tegorocznej edycji swoje prelekcje wygłoszą przedstawiciele takich firm jak: Orange Polska, Airbus Helicopters, PESA Bydgoszcz, APTIV, ZF TRW Automotive, Stalprodukt czy Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia. Spotkaniu towarzyszą także warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną nowe rozwiązania i możliwości integracyjne programów z pakietu Altair HyperWorks.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, a nadsyłać je można najpóźniej do 6 maja 2018 r. Dokładna agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora: https://www.desart.com.pl/htc-2018/.

Organizatorem konferencji jest firma DES ART sp. z o.o. świadcząca usługi z zakresu symulacji numerycznych CAE i najnowszych technik wspomagania projektowania CAD oraz jedyny autoryzowany przedstawiciel Altair HyperWorks w Polsce.

Całość spotkania odbywa się w Hotelu Radisson Blu, Gdańsk (ul. Długi Targ 19). Nocleg, w miarę dostępności pokoi, można rezerwować za pośrednictwem DES ART.
HyperWorks
 
Posty: 16
Dołączył(a): lis 18, 2010 12:11
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie CAE

Postprzez morchew » maja 22, 2018 14:01

czy są gdzieś w necie dostępne jakieś filmy z tej imprezy?
morchew
 
Posty: 1
Dołączył(a): maja 22, 2018 13:38

Re: Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie CAE

Postprzez HyperWorks » maja 23, 2018 10:33

Podsumowanie i zdjęcia z imprezy pojawią się niebawem na naszej stronie internetowej.

Same prezentacje natomiast pojawią się, gdy otrzymamy wszystkie niezbędne zgody na ich udostępnianie. Informacja o możliwości otrzymania takiej paczki pojawi się na naszej stronie w aktualnościach oraz na Facebook i LinkedIn.
HyperWorks
 
Posty: 16
Dołączył(a): lis 18, 2010 12:11
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do CAE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników