_

Niedostępność programów

Różne sprawy tyczące się tego forum, jego moderacji, zakładania nowych subforów, skarg, zażaleń i pochwał. Miejsce spotkań z administratorami forum.

Niedostępność programów

Postprzez juri144 » mar 28, 2007 12:14

Od pewnego czasu nie można wejść na poszczególne programy w "PROGRAMACH". Konkretnie zależy mi na możliwości zaprojektowania koła zębatego w inventorze. Nie wiem jak dawno, ale od trzech dni wyświetla niedostępność serwera.
łączę wyrazy szacunku
Jerzy
juri144

Re: Niedostępność programów

Postprzez jag_daw » mar 28, 2007 22:16

Jaka wersja Inventor? może chcesz się zalogować do Vault, a masz wyłączoną usługę w windowsie!?
jag_daw

Postprzez juri144 » mar 29, 2007 08:58

Mam Inventora 10PL. Ale chodzi o to, że wogóle nie mogę otworzyć w PROGRAMACH, na www.cad.pl programu do projektowania kół zębatych, zresztą żadnego nie mogę otworzyć, wyświetla komunikat, że serwer niedostępny, spróbuj później. Powinno się dać ściągnąć, nawet jak nie mam żadnego inventora, najwyżej później by mi nie działał.
Pozdrowienia
Jerzy
juri144

Postprzez jag_daw » mar 31, 2007 21:39

nie wiem o co dokładnie Ci chodzi; co ma wspólnego dział PROGRAMY z inventorem...
jag_daw

Postprzez juri144 » kwi 02, 2007 18:39

Wchodzę na dział PROGRAMY w www.cad.pl, odnajduje KREATORA ( program do modelowania kół zębatych ),klikam, i wtedy wyskakuje komunikat "witryna niedostępna lub zbyt obciążona, spróbuj później". Próbowałem na Firefoxsie i Explorerze i to samo. Próbowałem dzisiaj, to samo. Jeżeli nikt inny nie sygnalizuje problemu, to albo mało kto z tego korzysta ( co jest mało prawdopodobne ), albo coś u mnie nie działa. Tylko jeszcze nie wiem co?
Pozdrowienia
Jerzy
juri144

Powrót do Administracja forum