_

niewidoczne okno xattach

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

niewidoczne okno xattach

Postprzez ahcinga » lut 26, 2018 12:39

Cześć,
mam następujący problem:
Do komputera były podłączone dwa monitory z ustawieniem "rozszerz pulpit". Dzisiaj monitor który był głównym zepsuł się i został odłączony (fizycznie) od komputera. W systemie oczywiście zniknął.
Problem pojawił się w autocadzie bo po wywołaniu polecenia _xattach i _insert nie pojawia się okno wyboru, chociaż polecenie wydaje się być cały czas aktywne. Nie pojawia się żaden monit w pasku poleceń. Filtedia jest na 1 i okno "otwórz" pojawia się normalnie.
Na innym, profilu jest wszystko w porządku więc wydedukowałam, że jest jakieś ustawienie które cały czas pamięta dwa monitory.

Chciałabym uniknąć resetowania całego profilu, więc pytanie: czy jest jakaś zmienna systemowa, która przechowuje lokalizację otwieranego okna wstawiania xref/bloków, którą można by było zresetować? Albo jakieś inne rozwiązanie?

Pozdrawiam
Agniecha
ahcinga
 
Posty: 195
Dołączył(a): gru 28, 2005 19:21
Lokalizacja: Lublin


Re: niewidoczne okno xattach

Postprzez ahcinga » lut 26, 2018 13:54

Dzięki wielkie! Udało się.
Agniecha
ahcinga
 
Posty: 195
Dołączył(a): gru 28, 2005 19:21
Lokalizacja: Lublin


Powrót do AutoCAD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MarCho