_

Obróbka metalu - dobra firma

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Obróbka metalu - dobra firma

Postprzez piotr721k » wrz 19, 2016 18:19

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się obróbką CNC. Na co muszę zwrócić uwagę? Chcę zamówić duże zlecenie więc kompetencje są ważne.
piotr721k

Re: Obróbka metalu - dobra firma

Postprzez gieroy » wrz 19, 2016 19:30

Hej, według mnie brakuje tutaj wielu kwestii, które sam również określam jak daję komuś zlecenia:
- nie widzę tutaj co ma być obrabiane tym CNC (niektórzy specjalizują się np. tylko w alu i nie robią nic w stali inni odwrotnie)
- jakie "wielkie" to CNC ma być bo rozmiar maszyn ma znaczenie przecież,
- i już jako humorystyczne stwierdzenie na koniec dla Ciebie duże dla kogoś możne oznaczać bardzo bardzo małe więc z doświadczenia słowo "duże" w produkcji nie jest miarą ilości tak samo jak plik w nowej nowszej i najnowszej.....wersji , tutaj raczej trzeba określić planowaną ilość roboczogodzin lub inną po mierzalną wielkość.... cokolwiek to ma być.

Pozdrawiam
p.s. druga sprawa że wiele firm takie zlecenia "duże, na już itd." traktują z wielkim przymrożeniem oka i dystansem co przekłada się na odpowiednie terminy realizacji.
p.s. 2 rzecz jasna jakby chociaż kilka screenów się tu pojawiało to można by rzeczowo podyskutować
gieroy

Postprzez Maciek1980 » lip 26, 2017 14:18

Polecam firmę z Konina – CNC Metal. Jeśli chodzi o obróbkę metalu, to są jedną z wiodących firm w kraju. Oferują sporo usług, m.in. właśnie wiercenie i cięcie metalu. Korzystałem ze wspólnikiem z ich pomocy już kilka razy – zawsze sprawnie i dobrze! :)
Maciek1980

Postprzez gooliat » sie 31, 2017 13:41

Sprawdzona i solidna firma zajmująca się obróbką metali to firma www.severt.pl. Zajmują się między innymi obróbką skrawaniem elementów wielkogabarytowych  wykonywaną na urządzeniach sterowanych numerycznie CNC. Zajrzyj do nich. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta, a poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.
gooliat

Postprzez Cyryl » wrz 26, 2017 11:36

Witam, rozważam zakup obrabiarki Sentinel N firmy Plot Electronics. Chciałbym frezować w metalu, natomiast ploter Kimli, który posiadam tego mi nie umożliwia, myślę że przepłaciłem za tą maszynę. Słyszałem że Sentinel N frezuje w wielu materiałach i w metalu też świetnie daje sobie radę. Czy ktoś posiada ten ploter?
Cyryl

Powrót do CNC