_

Obróbka metalu - dobra firma

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Obróbka metalu - dobra firma

Postprzez piotr721k » wrz 19, 2016 18:19

Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się obróbką CNC. Na co muszę zwrócić uwagę? Chcę zamówić duże zlecenie więc kompetencje są ważne.
piotr721k

Re: Obróbka metalu - dobra firma

Postprzez gieroy » wrz 19, 2016 19:30

Hej, według mnie brakuje tutaj wielu kwestii, które sam również określam jak daję komuś zlecenia:
- nie widzę tutaj co ma być obrabiane tym CNC (niektórzy specjalizują się np. tylko w alu i nie robią nic w stali inni odwrotnie)
- jakie "wielkie" to CNC ma być bo rozmiar maszyn ma znaczenie przecież,
- i już jako humorystyczne stwierdzenie na koniec dla Ciebie duże dla kogoś możne oznaczać bardzo bardzo małe więc z doświadczenia słowo "duże" w produkcji nie jest miarą ilości tak samo jak plik w nowej nowszej i najnowszej.....wersji , tutaj raczej trzeba określić planowaną ilość roboczogodzin lub inną po mierzalną wielkość.... cokolwiek to ma być.

Pozdrawiam
p.s. druga sprawa że wiele firm takie zlecenia "duże, na już itd." traktują z wielkim przymrożeniem oka i dystansem co przekłada się na odpowiednie terminy realizacji.
p.s. 2 rzecz jasna jakby chociaż kilka screenów się tu pojawiało to można by rzeczowo podyskutować
gieroy

Re: Obróbka metalu - dobra firma

Postprzez Maciek1980 » lip 26, 2017 14:18

Polecam firmę z Konina – CNC Metal. Jeśli chodzi o obróbkę metalu, to są jedną z wiodących firm w kraju. Oferują sporo usług, m.in. właśnie wiercenie i cięcie metalu. Korzystałem ze wspólnikiem z ich pomocy już kilka razy – zawsze sprawnie i dobrze! :)
Maciek1980

Powrót do CNC