_

Opinie o pracodawcach.

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Opinie o pracodawcach.

Postprzez bladdy » lip 31, 2018 15:31

Dzień dobry,
pozwoliłem sobie otworzyć wątek aby osoby poszukujące informacji na temat danego pracodawcy mogły wymienić się informacjami - publicznie bądź w pw.

Czy ma ktoś informacje na temat firmy Magna w Tychach ?
bladdy

Re: Opinie o pracodawcach.

Postprzez ll » lip 31, 2018 16:28

bladdy napisał(a):Dzień dobry,
pozwoliłem sobie otworzyć wątek aby osoby poszukujące informacji na temat danego pracodawcy mogły wymienić się informacjami - publicznie bądź w pw.

Publicznie to nie wyjdzie jest jedna prosta zasada im wiekszy dziad tym wiekszy pieniacz:-)

Kilka lat temu byla tutaj juz wojna Januszow, ktora skonczyla sie policja i prokuratorem ktory ucial temu leb bo mial wazniejsze sprawy na glowie niz wojna dwoch polsko niemieckicj januszy....Trzeba zalozyc januszebiznesu.edu na szwedzkich serwerach :-)
ll

Postprzez bladdy » lip 31, 2018 20:24

ll napisał(a):
bladdy napisał(a):Dzień dobry,

Publicznie to nie wyjdzie jest jedna prosta zasada im wiekszy dziad tym wiekszy pieniacz:-)

Kilka lat temu byla tutaj juz wojna Januszow, ktora skonczyla sie policja i prokuratorem ktory ucial temu leb bo mial wazniejsze sprawy na glowie niz wojna dwoch polsko niemieckicj januszy....Trzeba zalozyc januszebiznesu.edu na szwedzkich serwerach :-)

Ale można rozmawiać prywatnie a tu tylko zarzucać temat ;-)
bladdy

Postprzez ll » lip 31, 2018 20:54

To wlasnie tez byla moja sugestia - nie ma nic gorszego jak zarzucic hipokryzje Januszowi.....Blad niewybaczalny prowadzacy do ukrzyzowania :-)
ll

Postprzez Anna Nowak » lip 31, 2018 22:51

Nie wiem, czemu szwedzkie domeny miałyby być najlepsze. Oni nie maja "połączeń" z naszym systemem prawnym?
Z tego co wiem to są takie usłgi rejestracji domen zza proxy, to byłoby ważniejsze.

Gorąco kibicuję, mam nadzieję, że taki lepszy GoWork kiedyś powstanie.
Anna Nowak

Postprzez ll » lip 31, 2018 23:08

Anna Nowak napisał(a):Nie wiem, czemu szwedzkie domeny miałyby być najlepsze. Oni nie maja "połączeń" z naszym systemem prawnym?
Z tego co wiem to są takie usłgi rejestracji domen zza proxy, to byłoby ważniejsze.

Gorąco kibicuję, mam nadzieję, że taki lepszy GoWork kiedyś powstanie.

Jak to technicznie zrobic to niewiem. A szwecja z prostego wzgledu wielokrotnie tam bylem i rozmawialem ze swoim szefem ktorego corka lata po calym swiecie i walczy o "human rights" na koszt szwedzkiego rzadu. Pod tym wzgledem Szwedzi sa bardzo uczuleni za rowno w pracy jak i ogolnie.

To jest moja wizja narazie - ale widzac co tutaj sie dzieje to dlugo mi nie zajmie zeby mnie krew ostatecznie zalala.
ll

Postprzez Halina Zawadzka » sie 09, 2018 19:01

Szukam kogoś do popisania na PW nt. branży oil&gas w PL, a nawet dalej :lol:
Jakby ktoś wiedział coś ciekawego, to dziękuję za wiadomości.
Halina Zawadzka

Powrót do Forum CAD