_

Philips 202P40

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Philips 202P40

Postprzez Sin » wrz 15, 2003 11:46

Witam. <br>Przymierzam się do zakupu monitora Philips 202P40.<br>Proszę o opinie osoby urzywające tego monitora.
Sin

Re: Philips 202P40

Postprzez Gość » wrz 15, 2003 14:48

Seardecznie odradzam zakup tego monitora, sprzedaję monitory od 3 lat i mam doświadczenie w tej branży. Monitor wysice wadliwy , słaby jakościowo miałem juz kilka do servisu a tak miedzy nami to Philips nadaje się do robieniz żarówek a nie monitorów ....
Gość

Postprzez Gość » wrz 15, 2003 14:49

: Seardecznie odradzam zakup tego monitora, sprzedaję monitory od 3 lat i mam doświadczenie w tej branży. Monitor wysice wadliwy , słaby jakościowo miałem juz kilka do servisu a tak miedzy nami to Philips nadaje się do robieniz żarówek a nie monitorów ....<br>
Gość

Postprzez Gość » wrz 27, 2005 11:25

: Seardecznie odradzam zakup tego monitora, sprzedaję monitory od 3 lat i mam doświadczenie w tej branży. Monitor wysice wadliwy , słaby jakościowo miałem juz kilka do servisu a tak miedzy nami to Philips nadaje się do robieniz żarówek a nie monitorów ....<p>A ja proponowałbym poczytać szanowane recenzje, które de facto plasują ten monitor baaardzo wysoko. http://www.tweak3d.net/reviews/philips/ ... age5.shtml<p>Pozdrawiam
Gość

Powrót do Archiwum