_

Poleasingowy DELL

Wszystko o działającym (lub nie) sprzęcie w pracy CAD-owca.

Re: Poleasingowy DELL

Postprzez harris » cze 24, 2016 19:25

No to się nacieszyłem swoim Dellem...
Niestety Quadro 4000 padła. Najpierw zanikał obraz (pomogło odkurzanie) a potem zaczęły się pojawiać "artefakty" i koniec.
Serwis stwierdził, że oprócz chipsetu przysmażyły się jego okolice więc reballing nic nie da.
Odradzam poleasingowe Quadro 4000. Przy okazji naczytałem się na forach, że te karty miały tendencję do przegrzewania i sporo egzemplarzy było wymienianych już na gwarancji.
Zastanawiam się co teraz. Czy kupić nową Quadro K620 czy nie pchać się już w Quadro i kupić jakiegoś GTX'a? Czy bawił się ktoś w upgrade GTX na Quadro?
RLRRLRLL
harris

Postprzez krzysztofel » cze 27, 2016 07:55

Quadro zdecydowanie lepiej radzi sobie z projektami/modelami, które maja dużo krawędzi natomiast GTX nastawiony jest na tekstury. Różnica w płynności podczas obracania modelem jest zauważalna...
KONIECZNIE POZNAJ IronCAD.
STUDENCI MECHANIKI I BUDOWY MASZYN Z CAŁEGO KRAJU! ->DOŁĄCZ DO NAS!
Strona www: http://www.ironcad.pl/forum/index.php
krzysztofel

Postprzez borgoon » paź 03, 2016 10:22

Ja bym poszedł chyba w GTXa. Popularniejsze są i nie słyszy się za wiele o awariach.
borgoon

Postprzez harris » sty 30, 2017 00:12

Kończy mi się wypożyczenie laptopa więc muszę reanimować wyżej opisanego Della.
Proszę o podpowiedź czy Quadro K620 w swojej cenie (do 800 zł, PNY 3 lata gwarancji) będzie najlepsza? Zastosowanie Creo, Inventor i trochę Abaqusa.
Czy wersja PNY a Dell ma znaczenie? Jedna tańsza od drugiej kosztem długości gwarancji.
RLRRLRLL
harris

Poprzednia strona

Powrót do Hardware