_

pomoc przy ustawieniu marginesów i jednostki miary

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

pomoc przy ustawieniu marginesów i jednostki miary

Postprzez wycech » wrz 23, 2005 16:29

Witam, jestem nowym uzytkownikiem autocada 2005 (PL) i już na wstepie mam problem z ustawieniem jednostki miary i marginesów. chodzi o to żebym mógł otrzymać rysunek o wymiarach identycznych z wpisywanymi wartościami. coś mi jednak na to nie pozwala, może zła konfiguracja? może marginesy?(choć rysunek poza obszar formatu papieru nie wychodzi. Prosze o pomoc . . .
wycech

Re: pomoc przy ustawieniu marginesów i jednostki miary

Postprzez Gość » wrz 26, 2005 10:58

: Witam, jestem nowym uzytkownikiem autocada 2005 (PL) i już na wstepie mam problem z ustawieniem jednostki miary i marginesów. chodzi o to żebym mógł otrzymać rysunek o wymiarach identycznych z wpisywanymi wartościami.<p>Nieźle, rysunki w skali 1:1, to jakaś hala, czy centrum handlowe? Szykuje się boom dla papierni...<p> :coś mi jednak na to nie pozwala, może zła konfiguracja? może marginesy?(choć rysunek poza obszar formatu papieru nie wychodzi. Prosze o pomoc . . . <p>W tym stanie polecam: F1+Kreślenie i publikowanie rysunków, odwiedź też stronę www.descad.cad.pl, dział "Artykuły / Porady", po angielsku:<br>http://handouts.tamu.edu/html/Print2000.html - co prawda ostatnie dwa dotyczą ac2k ale zasady te same.<br>Pozdrawiam<br>ZB<p>
Gość

Powrót do Archiwum