_

Pomoc - wybór laptopa do 2300zł - autocad 2D

Wszystko o działającym (lub nie) sprzęcie w pracy CAD-owca.

Pomoc - wybór laptopa do 2300zł - autocad 2D

Postprzez agatron » wrz 30, 2013 12:49

Witam!
Poszukuję laptopa przede wszystkim do autocad'a 2D, podstawowego pakietu office oraz prostych grafik w photoshopie. Zależy mi na niedużym laptopie 12"-13", który będę mogła brać na uczelnię. Mój budżet to max 2300zł. Znacie jakieś modele godne polecenia? Patrzyłam na lenovo, który jest gęsto polecany na forach aczkolwiek wolałam się spytać osób, które lepiej się orientują w temacie. :)

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
agatron

Re: Pomoc - wybór laptopa do 2300zł - autocad 2D

Postprzez sad_madman » paź 19, 2013 23:15

Jakoś AC nie ma dużych mywagań. Bierz po prostu to co Ci się podoba co najwyżej możesz zwrócić uwagę na rzeczy który są bardzo przydatne tak jak matowa matryca czy dysk SSD. No i wiadomo, że im wieksza matryca i wieksza rozdzielczość tym milej się pracuje.
sad_madman

Postprzez AutoCAD_MEP » paź 20, 2013 13:12

agatron napisał(a):Witam!
Poszukuję laptopa przede wszystkim do autocad'a 2D, podstawowego pakietu office oraz prostych grafik w photoshopie. Zależy mi na niedużym laptopie 12"-13", który będę mogła brać na uczelnię. Mój budżet to max 2300zł. Znacie jakieś modele godne polecenia? Patrzyłam na lenovo, który jest gęsto polecany na forach aczkolwiek wolałam się spytać osób, które lepiej się orientują w temacie. :)

potrzebny Ci będzie ten laptop do kreślenia na uczelni czy tylko pokazywania rysunków prowadzącym. Jeśli do bardzo podstawowych rysunków i pokazywania to jakikolwiek kupisz byle by spełniał wymagania instalacyjne oprogramwoania. Jeśli kreślenie i długiej pracy to do 2 300 zł raczej nie kupisz nic sensownego z laptopów.

Wazne:
matowa matryca
RAM - czym wiecej tym lepiej
AutoCAD_MEP

Postprzez AutoCAD_MEP » paź 20, 2013 13:12

agatron napisał(a):Witam!

potrzebny Ci będzie ten laptop do kreślenia na uczelni czy tylko pokazywania rysunków prowadzącym. Jeśli do bardzo podstawowych rysunków i pokazywania to jakikolwiek kupisz byle by spełniał wymagania instalacyjne oprogramwoania. Jeśli kreślenie i długiej pracy to do 2 300 zł raczej nie kupisz nic sensownego z laptopów.

Wazne:
matowa matryca
RAM - czym wiecej tym lepiej
AutoCAD_MEP

Powrót do Hardware