_

prezent ipad dla narzeczonej

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

prezent ipad dla narzeczonej

Postprzez seson18 » lip 01, 2014 20:03

Witam serdecznie,

Słuchajcie moja narzeczona zajmuje sie projektowaniem i duzo pracuje na autocadzie. Duzo mi mowila ze chcialaby miec tablet aby czasem mogla otwierac projekty zdalnie, i inne takie rzeczy. Jestem lamusem jesli chodzi o autocada. Znam sie na smartphoneach i tabletach bardzo dobrze ale nie na tym programie. Kupuje jej tego ipada w tajemnicy ale czy bedzie jej cos jeszcze potrzebne. Jakis rysik specjalny ? Ja pomijam juz rzeczy takie ze obslugiwanie takiego programu na tablecie moze byc udreka albo i nie bo nie nigdy na nim nie pracowalem chociaz duzo widzialem jak ona na tym pracuje. Mozecie mi cos doradzic w tym temacie ?
seson18

Re: prezent ipad dla narzeczonej

Postprzez velaskez » lip 01, 2014 21:42

Jeśli chodzi o przeglądanie projektów to jest to w miarę wygodnie. Można spokojnie łatwiejsze rzeczy dorysować czy coś tam dodać do projektu na szybko. Szczególnie komentarze :D
Generalnie do samego przeglądania - spoko. Jeśli coś więcej, to trzeba wykupić licencje Pro (45Eur/rok). Dorzucam screena z ipada. Osobiście używam wersji Mini, bo lepiej mi się to nosi ze sobą. Na pełnowymiarowym pewnie się lepiej przegląda projekty, ze względu na większy ekran (i/lub Retine).
Załączniki
IMG_0370.PNG
velaskez

Powrót do Off topic