_

Prezent na 18 urodziny

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Re: Prezent na 18 urodziny

Postprzez JoollaannttA » gru 15, 2016 10:52

Ja tam zawsze byłam za klasyką. Ostatnio siostrze zamawiałam kwiaty przez pocztę kwiatową. Co do prezentów konkretnych, rzeczowych to polecam coś, co idzie w parze z konkretnymi zainteresowaniami. Nie wiem, czy do końca słuszną koncepcją jest dawanie różnego rodzaju kwot pieniędzy.
Moim zdaniem lepiej jest postawić nawet na jakąś symboliczną rzecz niż dawać konkretne pieniądze.
JoollaannttA

Postprzez PatiM » sty 01, 2017 12:52

Najlepszy prezent to zegarek:)
PatiM

Postprzez elwira24 » lut 27, 2017 08:53

Zegarek lub jakiś śmieszny lub niezapomniany, typu lot paralotnią:)
elwira24

Postprzez Piotrek_Zet » lut 27, 2017 10:00

elwira24 napisał(a):Zegarek lub jakiś śmieszny lub niezapomniany, typu lot paralotnią:)

18 urodziny to już poważny wiek. Paralotnia? Chyba żartujesz. Zegarek? Oklepane.
Jedynym słusznym i właściwym prezentem w tym wieku jest suwak logarytmiczny lub elektrodrążarka. Sam miałem 18 lat i wiem co mówię. Nic by mi nie dało tyle radości. No, może granulator mułów węglowych o wydajności 10t na zmianę...
Piotrek_Zet

Postprzez U~ » lut 27, 2017 18:45

^ potwierdzam. Pamiętam jak dziś dzień moich 18 urodzin i niespełnione, niestety, marzenie o posiadaniu własnego granulatora mułów węglowych..
U~

Postprzez Kostek82 » mar 16, 2017 23:08

A nie można by czegoś oryginalnego? Zegarki są super i to jest oczywiście jedyna biżuteria, na którą faceci mogą sobie pozwolić. Pytanie jest raczej z czego dzieciak będzie naprawdę zadowolony? Nie będę tu specjalnie czarował. W moim przekonaniu dzisiejsi 18-kowie to niestety banda rozpuszczonych pseudoliberałów, których interesuje głównie życie w internecie i ciągłe nowości technologiczno-modowe. Mało w nich zapału do tworzenia czegoś, a graffiti nie uznałbym za powód do kreatywnej dumy. Może lepiej zapalić w młodym jakąś pasję + połączyć to ze zdrowym trybem życia? Proponuję nauczyć go "zabaw" ogrodniczych - ... - kupując siekierkę albo jakiś zestaw do prac w drewnie. Nie wiem, ale zegarek to już raczej dodatek. Byle nie konsola.
Kostek82

Postprzez Piotrek_Zet » mar 17, 2017 10:11

Kostek82 napisał(a):A nie można by czegoś oryginalnego? Zegarki są super i to jest oczywiście jedyna biżuteria, na którą faceci mogą sobie pozwolić. Pytanie jest raczej z czego dzieciak będzie naprawdę zadowolony? Nie będę tu specjalnie czarował. W moim przekonaniu dzisiejsi 18-kowie to niestety banda rozpuszczonych pseudoliberałów, których interesuje głównie życie w internecie i ciągłe nowości technologiczno-modowe. Mało w nich zapału do tworzenia czegoś, a graffiti nie uznałbym za powód do kreatywnej dumy. Może lepiej zapalić w młodym jakąś pasję + połączyć to ze zdrowym trybem życia? Proponuję nauczyć go "zabaw" ogrodniczych - ... - kupując siekierkę albo jakiś zestaw do prac w drewnie. Nie wiem, ale zegarek to już raczej dodatek. Byle nie konsola.

Granulator mułów węglowych nie jest oryginalnym prezentem?
To może homogenizator asfaltów miękkich?
Mysle, ze wspanialym prezentem byłby tez wal korbowy do wodolotu, mozna go np. wstawić do gabloty i podziwiać ze wszystkich stron, prawdziwy bajer!

P.S. jeżeli zabawy ogrodnicze + mieszka w Krakowie, to udanym prezentem może być maczeta
Piotrek_Zet

Poprzednia strona

Powrót do Off topic