_

Prośba o pomoc z rysunkiem

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Prośba o pomoc z rysunkiem

Postprzez endru1 » sie 13, 2009 12:08

Witam wszystkich na początek:) !

Moja prośba jest być może dla was banalna, jednak mogę liczyć chyba tylko na was.

Dostałem za zadanie narysować rysunek jakiejś części którą przyniosę razem z rysunkiem do sprawdzenia.

Moja prośba polega na tym, czy macie gdzieś w zanadrzu jakiś stary rysunek jakiejś części np. samochodowej którą będę mógł dostać w sklepie i oddać wraz z rysunkiem. Warunek jaki musi spełniać to minimum 15 różnych wymiarów (być może coś przekręcam w nazewnictwie).

Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam
andrzej
endru1

Re: Prośba o pomoc z rysunkiem

Postprzez Andrzera » sie 13, 2009 15:03

endru1 napisał(a):Witam wszystkich na początek:) !

Moja prośba jest być może dla was banalna, jednak mogę liczyć chyba tylko na was.

Dostałem za zadanie narysować rysunek jakiejś części którą przyniosę razem z rysunkiem do sprawdzenia.

Moja prośba polega na tym, czy macie gdzieś w zanadrzu jakiś stary rysunek jakiejś części np. samochodowej którą będę mógł dostać w sklepie i oddać wraz z rysunkiem. Warunek jaki musi spełniać to minimum 15 różnych wymiarów (być może coś przekręcam w nazewnictwie).

Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam
andrzej

Szan Pan zdradza swoje "wygodnickie" zamiary. Tj dostać gotowe wymiarowanie i tylko dokupić część w sklepie. Zawód konstruktora w Polsce jest:

a) małopłatny,
b) b. trudny.

W związku z tym niech Szan Pan sobie odpowie na pytanie czy chce "iść w tym kierunku". Czy lepiej zostać płytkarzem, murarzem ..........
Andrzera

Re: Prośba o pomoc z rysunkiem

Postprzez endru1 » sie 13, 2009 18:31

Bardzo mądra odpowiedź jednak niestety nietrafiona, ponieważ kierunek w którym się uczę paradoksalnie nie ma nic wspólnego z rysunkiem technicznym a jednak mam taki przedmiot jak podstawowe zagadnienia mechaniki w programie no i niestety dość wymagający nauczyciel powiedział nam że mamy przynieść taki rysunek bez praktycznie żadnych informacji jak on ma zostać zrobiony i właśnie dlatego zamieściłem tutaj moją prośbę.

przepraszam jeśli kogoś ona uraziła i jednak ponawiam ją i proszę o pomoc:)

pozdrawiam
andrzej
endru1

Powrót do Off topic