_

Prośba o rysunki płaskie

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Prośba o rysunki płaskie

Postprzez klimas98765 » paź 03, 2013 14:07

Witam forumowiczów,
Pracuję w branży CAD od kilku lat i nie długo otwieram własne biuro.
Chcę przygotować fototapetę na ścianę składająca się z nałożonych na siebie wielu rysunków technicznych.
Jest jednak pewnien problem, specjalizuję się w branży meblarskiej, a co za tym idzie moje rysunki płaskie nie sa zbyt skomplikowane (zazwyczaj są to prostokątne listwy z otworami, ewentualnie jakies łuki).
W związku z tym chciałbym prosić wszystkich forumowiczów o przesłanie mi waszych dokumentacji płaskich. Nie potrzebuję nazwy elementu na rysunku, żadnych tabel rysunkowych itd. (możecie to wykasować, również ze względu na uniemożliwienie mi wykorzystania tej dokumentacji w innym celu). Najlepiej by było gdyby rysunki były mocno skomplikowane, wymagały wielu wymiarów i innych oznaczeń rysunkowych. Najbardziej oczekiwany format to dxf, jednak jestem w stanie poradzić sobie z każdym formatem rysunku.
Proszę o wysłanie dokumentacji na adres dkdamianklimek@gmail.com
Z góry dziękuję za pomoc, dla zainteresowanych - po wykonaniu projektu mogę pochwalić się efektem i dac namiar na architekta wnętrz.
klimas98765

Powrót do Off topic