_

Pro/E i Inventor

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

Re: Pro/E i Inventor

Postprzez drake-design » lis 26, 2005 08:20

W pelni popieram. moge do tego dorzucic bardzo dobra stone www.proetools.com/tutor, kiedys dla nich pracowalem. Po login i password prosze wyslac maila to udostepnie. mkaczor@proetools.com.
drake-design

Postprzez Tadeusz Armata » lis 26, 2005 10:52

///RSTh napisał:
No napewno Pro/E ma dużo większe możliwości. Jest to
program z wyższej półki. Niema dwóch zdań.

Widziałem w akcji PRO/E i posługuję się Inventorem v8.
Masz rację PRO/E jest programem z wyższej półki, ale w archiwum cadowskich programów.
Pozdrawiam.
Tadeusz Armata

Postprzez Alek » lis 26, 2005 11:33

Witam!

Jesli chodzi o programy z tzw "sredniej polki" to praktycznie we wszystkim co robie posluguje sie Solid Edge'm. Inventor nie robi na mnie dobrego wrazenia, i nic nie jest w stanie przekonac mnie ze jest choc troche lepszy od SE.

W Pro/E zaczalem w wolnym czasie troche rysowac i porownanie Pro/E vs Inventor na pierwszy rzut oka wydaje sie porownaniem Photoshop vs Paint.
Byc moze "lekko" przerysowlem :wink: ale co tam :D.

pozdr :lol:
Alek

Postprzez dar » gru 11, 2005 14:17

Nie ma co porownywac nawet Inventora i Pro/E.
Pro/E to wyzsza polka a Inventor srednia, co gorsza Inventora nie da sie nawet porownac do programow tej samej klasy czyli Solid Worksa i Solid Edga.
Jezeli masz cos kupowac to nie Inventora.

Dzial marketingu Autodesk powinien dostac nagrode Nobla za wcisniecie klientom tak niedopracowanego wyrobu
dar

Postprzez rudi » gru 19, 2005 14:58

dar napisał(a):...co gorsza Inventora nie da sie nawet porownac do programow tej samej klasy czyli Solid Worksa i Solid Edga.
Jezeli masz cos kupowac to nie Inventora.

Dopiero zaczynam w 3D więc jak wskoczyć to od początku na właściwego konia. :) Mocno tu ganicie INV, co konkretnie przemawia na jego niekorzyść w porównaniu z SE i SW (piszę skrótami, wiadomo o co chodzi)? A może są też zwolennicy INV? Będę wdzięczny za wszelkie opinie i pomoc w wyborze. Najchętniej od osób, które znają dobrze bo pracowały na wszystkich tych programach.
rudi

Postprzez wisp » gru 25, 2005 20:46

rowniez prosze o materialy
wisp@wp.pl
wisp

Postprzez rudi » gru 26, 2005 10:24

No tak, troszkę się pospieszyłem ze swoim pytaniem z poprzedniego postu. Trzeba było najpierw przeszukać archiwum forum. Do admina: oba posty można wykasować. Pozdrawiam i przepraszam.
rudi

Poprzednia strona

Powrót do Modelowanie 3D