_

problem w wysyłaniem prywantych wiadomości

Różne sprawy tyczące się tego forum, jego moderacji, zakładania nowych subforów, skarg, zażaleń i pochwał. Miejsce spotkań z administratorami forum.

problem w wysyłaniem prywantych wiadomości

Postprzez r4n » paź 15, 2012 17:58

Witam,
Zajrzałem wczesniej do FAQ:

"Przyczyną tego może być: nie jesteś zarejestrowany i/lub nie jesteś zalogowany, administrator forum wyłączył przesyłanie prywatnych wiadomości na całym forum lub też administrator uniemożliwił Tobie przesyłania wiadomości. Jeżeli jest do ostatni przypadek powinieneś skontaktować sie z administratorem z prośbą o wyjaśnienie przyczyn jego decyzji."

- jestem zarejestrowany i zalogowany, jesli nie zostały wyłaczone wwiadomości dla całego forum, to z jakiego powodu jestem zablokowany.

Co trzeba zrobić, by mógł na powrót wysyałć prywatne wiadomości?

Pzdr
r4n
r4n

Re: problem w wysyłaniem prywantych wiadomości

Postprzez kruuger » paź 15, 2012 18:57

r4n napisał(a):Witam,
Zajrzałem wczesniej do FAQ:

"Przyczyną tego może być: nie jesteś zarejestrowany i/lub nie jesteś zalogowany, administrator forum wyłączył przesyłanie prywatnych wiadomości na całym forum lub też administrator uniemożliwił Tobie przesyłania wiadomości. Jeżeli jest do ostatni przypadek powinieneś skontaktować sie z administratorem z prośbą o wyjaśnienie przyczyn jego decyzji."

- jestem zarejestrowany i zalogowany, jesli nie zostały wyłaczone wwiadomości dla całego forum, to z jakiego powodu jestem zablokowany.

Co trzeba zrobić, by mógł na powrót wysyałć prywatne wiadomości?

Pzdr
r4n

wiadomosc wisi "do wyslania" do momentu az adresat pojawi sie na forum i ja odbierze. tak mi sie wydaja.
mozesz sprobowac cos wyslac do mnie.
kruuger
kruuger

Postprzez MYCA » paź 15, 2012 19:14

:lol:

wiadomosc wisi "do wyslania" do momentu az adresat pojawi sie na forum i ja odbierze. tak mi sie wydaja.

Obrazek - dobrze sie Ci wydaje...

Pozdr. :D tomek
------------------

Pozdr. :D tomek
MYCA

Postprzez r4n » paź 16, 2012 20:30

oto cała tajemnica... ;-)

Faktycznie, wiadomości "wisza" tz czekaja w katalogu "do wysłania". To ja juz moze przestanę hakować swój panel uzytkownika, próbujac dojść o co chodzi ;-))

Zaczałem nawet montować e-maila z obrazkami do admina. W takim razie nie będe mu zawracał juz głowy.

Dzięki kruuger! Niech Ci matka boska w dzieciach wynagrodzi ;-) albo w pieniądzach

Peace
r4n
r4n

Postprzez admin » paź 17, 2012 10:23

OK, cieszę się, że już wszystko jasne :)

Pozdrawiam
ŁS
admin
Site Admin

Powrót do Administracja forum