_

Problem z instalacją AutoCad/Inventor

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Problem z instalacją AutoCad/Inventor

Postprzez nella1317 » wrz 23, 2016 15:03

Witam, nie jestem pewna, czy dodaję post w odpowiednim dziale. Posiadam laptopa z Windowsem 10, niestety mam problem w instalacją AutoCada i Inventora, próbowałam instalować wersje 2016 i 2017. Obserwowałam proces pobierania plików przez program i po pobraniu biblioteki materiałów automatycznie wyskakuje informacja o niepowodzeniu instalacji. Czy tylko ja mam taki problem? Czy ktoś sobie z tym jakoś poradził? Proszę o odpowiedź.
nella1317

Re: Problem z instalacją AutoCad/Inventor

Postprzez Jeszker » wrz 25, 2016 11:24

Miałem taki problem instalując przez WiFi. Problem zniknął gdy pobierałem/instalowałem podłączając kabel do komputera.
Jeszker

Postprzez gester » wrz 27, 2016 13:03

nie znam co prawda platformy autodesk ani żadnego z jej programów, ale to może być tak, że biblioteki konieczne dla instalacji się jeszcze nie załadowały, a połączenie sieciowe tego nie zapewnia. resztę bibliotek można normalnie pobrać później - tak przynajmniej mają inni producenci, autodesk zapewne nie będzie inny...
gester

Postprzez nella1317 » wrz 27, 2016 18:39

Problem już rozwiązałam, pobrałam programy za pomocą "agenta" na stronie autodesk. Myślałam, że rzeczywiście może być to problem z połączeniem, jednak na angielskim forum znalazłam rozwiązanie problemu.
nella1317

Powrót do Forum CAD