_

Problem z poleceniem ME

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Problem z poleceniem ME

Postprzez Ghostface » gru 30, 2016 12:47

Być może to jakiś banał, ale jeszcze się z tym nie spotkałem, więc proszę Was o pomoc. Chcę rozłożyć równomiernie obiekt będący blokiem wzdłuż linii. Robię to standardowo poleceniem ME i wszystkie te obiekty wyświetlają mi się dokładnie w początku układu współrzędnych, a nie na linii, której chce. Z tymże jak kliknę na ten obiekt, to punkt jego wstawienia jest na tej linii, ale obiekt jest widoczny na początku układu współrzędnych. O co kaman?Pomóżcie.
Pozdrawiam
Ghostface
Ghostface

Re: Problem z poleceniem ME

Postprzez kingstone » gru 30, 2016 13:08

kingstone

Postprzez Ghostface » gru 30, 2016 13:48

Dzięki, ale pod tym linkiem nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Być może wkleiłeś nie ten link?
Ghostface

Postprzez kojacek » gru 30, 2016 14:21

Ghostface napisał(a):Być może to jakiś banał, ale jeszcze się z tym nie spotkałem, więc proszę Was o pomoc. Chcę rozłożyć równomiernie obiekt będący blokiem wzdłuż linii. Robię to standardowo poleceniem ME i wszystkie te obiekty wyświetlają mi się dokładnie w początku układu współrzędnych, a nie na linii, której chce. Z tymże jak kliknę na ten obiekt, to punkt jego wstawienia jest na tej linii, ale obiekt jest widoczny na początku układu współrzędnych. O co kaman?Pomóżcie.
Pozdrawiam
Ghostface

Masz "skopany" blok (opublikuj go) - punkt wstawienia w definicji jest oddalony od obiektów graficznych tworzących blok. Pewnie punkt w 0,0,0 a obiekty w innym miejscu.
kojacek

Powrót do Forum CAD