_

Problem z wyborem obrabiarki cnc

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

Re: Problem z wyborem obrabiarki cnc

Postprzez Syd7 » kwi 12, 2016 09:41

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, kluczowa jest technologia, a nie sama maszyna. Przy budżecie do 60k będzie ciężko coś znaleźć, ale można. Najlepiej szukać na surplexie, albo po lokalnych producentach albo na ''maszynyuzywane.pl''.
Syd7

Postprzez APJSikora » kwi 12, 2016 12:19

r4n napisał(a):do żłobienia form w aluminium (3-4 formy miesiecznie).

Nie wiem co to za formy, ale czy nie lepiej, taniej zlecić to zadanie firmie zewnętrznej? Policz koszt zakupu obrabiarki (używanej w średnim stanie) i dodaj koszty jej serwisowania oraz obsługi, a potem napisz zapytanie do firm oferujących precyzyjną obróbkę metali i porównaj kwoty :)
APJ Sikora - precyzyjna obróbka skrawaniem metali Częstochowa
APJSikora

Postprzez milecki » sty 26, 2017 12:39

Też jestem zdania, że niektóre etapy produkcji lepiej zlecić firmom zewnętrznym, które mają profesjonalny sprzęt i wyszkolonych pracowników. Obróbką metali zajmuje się firma http://gieciewalcowanie.pl/. Dysponują odpowiednim oprogramowaniem, które umożliwia precyzyjne walcowanie i gięcie stali nierdzewnej, czy aluminium. Ciężko taki efekt uzyskać ręcznie, a co dopiero na mało profesjonalnym sprzęcie u siebie w firmie.
milecki

Postprzez paulaes » sty 29, 2017 17:47

:mrgreen:
paulaes

Postprzez Gabe44 » maja 26, 2017 14:52

Ostatnio też miałem problem, szukałem firmy, która posiadała by narzędzia skrawające do obróbki metali. I to taka nie byle jaką, no i oczywiście - na wczoraj. Szef zlecił, bym znalazł kogoś, kto głównie w zakresie gwintowania lub wiercenia się specjalizował. Mogę dopiero w http://www.brenzer.com.pl znalazłem. Przeszukałem chyba cały Internet, więc jestem dumny ze zdobyczy:) Gdyby ktoś potrzebował asortyment narzędzi skrawających oraz osprzętu niezbędnego w procesach produkcji związanych z obróbką metali, to serdecznie polecam ich.
Gabe44

Postprzez CFA » maja 27, 2017 22:39

Gabe44 napisał(a): Przeszukałem chyba cały Internet, więc jestem dumny ze zdobyczy:)

Firma, która nawet nie wie jak odmienia się miasto jej oferenta, to jest porażka :-). Co to jest w ogóle Norymbergia?
CFA

Poprzednia strona

Powrót do CNC