_

Problemy z wielkością pliku

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Problemy z wielkością pliku

Postprzez mx2 » maja 14, 2017 20:42

Witam, kłopot mam taki:
Plik obrabiany dłuuugo ma prawie 19MB. Powinien mieć max. ok 2MB - bo tyle ma robiony od nowa.
Wszystkie nieużywane bloki, typy linii, etc., etc - pousuwane. (purge, laydel, scalelistedit, itp)
Wywaliłem WSZYSTKO co do linii, w pliku nie ma NIC, tylko warstwa 0 - i wciąż jest ponad 8MB
Co powoduje tę wielkość? Gdzie szukać tego, co mogę jeszcze usunąć?

pytam, bo wciskanie ctrl+C i ctrl+v trwa prawie minutę, i włożenie CZEGOKOLWIEK do innego, np nowego pliku (choćby jednej linii) sprawia, że nowy ma... ponad 6MB. A to oznacza, że elementy które potrzebuję do nowych rysunków, od razu "zapaskudzą" te kolejne.

Będę wdzięczny za pomysł gdzie szukac rozwiązania...

Pozdrawiam,
Maciej.

PS - jeśli ktoś chętny, to załącznik (8MB) prześlę - nie mogę umiescić na forum, granica 2MB. Po otwarciu będzie czarny ekran, nic na ekranie, i wyczyszczone wszystko, co umiałem wyczyścić.
mx2

Re: Problemy z wielkością pliku

Postprzez akor » maja 14, 2017 20:52

Podeślij plik.
akor
akor

Postprzez mx2 » maja 14, 2017 21:43

Saakowany ma coś koło 4MB - nie wejdzie, . Czy mogę (chyba wbrew regulaminowi...) puścić Ci na priv?
napisz na biuro@mx2.pl - odpiszę i prześlę.

Pozdrawiam,
Maciej.
mx2

Postprzez notdot » cze 16, 2017 12:32

po co dwa razy ten sam temat?
wystarczy zapytać raz
odpowiedź masz w tym drugim wątku
notdot

Powrót do AutoCAD