_

ProEngineer materialy

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

ProEngineer materialy

Postprzez panda11 » sty 05, 2006 18:50

witam wszystkich ,od pewnego czasu zaczlem bawic sie ProE program spodobal mi sie bardzo zapisalem sie na fakultet z Pro E i drarze ten program ile sie da ale gdy zobaczylem pytanie i zadania jakie sa wymagane do zdobycia certyfikatu u mnie na studiach to zwatpilem,potrzebuje waszej pomocy bo moja wiedza nie wystarcza i chcialbym poznac bardziej ten program mowie o ProE wildfire 2.0 szukam jakis tutoriali i materialow do naukinajlepiej po polsku chodz wiem ze to praktycznie nie mozliwe bo szukam juz dlugo po necie i nic nie moge znales ,znalazlem tylo cadtrain ale to tylko demo ,moze ktos wie jak i gdzie i za ile mozna zalatwic pelna wersje programow do nauki ProE bo 80$ to troszke duzo :) szukam doslownie wszystkiego co mi pomoze poznac dokladniej ten program najlepiej o pelnych wersjach programow do nauki ProE -chetnie kupie .dzieki z gory pozdrawiammoj mail megale23@o2.pl
szukam materialow do pro engineera ,dzieki z gory
panda11

Re: ProEngineer materialy

Postprzez ///RSth » sty 07, 2006 12:33

www.cadquest.com - najlepsze ksiązki do ProE, nawet niedrogie

www.3dpro.pl - podobno mają jakieś materiały
Pozdrawiam,
///RSth,

Polecam: CATIA - www.catia.com.pl /
PRO/E - www.pfp.w.pl / CAE - www.cae.info.pl
///RSth

Powrót do Modelowanie 3D