_

Projektowanie i budowa maszyn, Automatyzacja produkcji

Projektowanie i budowa maszyn, Automatyzacja produkcji

Postprzez UM Project » lut 20, 2018 19:34

UM Project to grupa zdolnych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w realizacji najróżniejszych zleceń z wielu gałęzi przemysłu. Chętnie podejmiemy się trudnych i wymagających kreatywnego myślenia projektów. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Wybieramy rozwiązania, tak aby zoptymalizować funkcjonalność maszyn i maksymalnie podnieść ich efektywność przy jednocześnie rozsądnym zarządzaniu kosztami.
Świadczymy kompleksowe usługi wsparcia od projektu poprzez wykonawstwo i montaż aż po sam serwis wykonanego stanowiska. Poznajemy potrzeby naszych klientów oraz omawiamy ich założenia i cele. Przeprowadzamy dogłębna analizę problemu i proponujemy konkretne rozwiązanie konstrukcyjne związane z automatyzacja procesu produkcyjnego. Każdą koncepcje i warunki zmówienia, dostosowujemy do indywidualnych wymagań kontrahenta. Wykonujemy urządzenia prototypowe jak i seryjne na podstawie sumiennie opracowanego projektu. Naszym głównym celem jest zaproponowanie skutecznego rozwiązania automatyzacji produkcji z zachowaniem aspektów ekonomicznych.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W:

  Projektowaniu i budowie maszyn
  Modernizacji istniejących konstrukcji
  Wykonywaniu dokumentacji technicznej
  Koordynacji projektów
  Automatyzacji produkcji
  Automatyce przemysłowej
  Doradztwie technicznym
  Robotyzacji produkcji

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani którąkolwiek z wyżej wymienionych usług, skontaktujcie się z nami a my błyskawicznie prześlemy konkretną wycenę :wink:

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.umproject.pl Znajdziecie tam Państwo wszystkie szczegóły techniczne oraz dane kontaktowe.
UM Project
 
Posty: 1
Dołączył(a): lut 20, 2018 19:17

Powrót do Praca: dam / szukam / zlecę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników