_

Przesuwanie rysunki po edycji tekstu

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

Przesuwanie rysunki po edycji tekstu

Postprzez JamDomino » lut 08, 2019 10:29

Witam,
Przeszukałem forum i internet, ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.
Wchodzę w tekst wielowierszowy w celu edycji. Po kliknięciu "OK", lub w obszar poza polem tekstowym, celem zakończenia edycji, rzutnia przesuwa się w inne miejsce. Nie ma znaczenia czy coś piszę, kopiuję, wklejam, zmieniam kolor, czy nic nie robię. Po całkowitym zamknięciu AutoCAD'a problem znika i pojawia się znowu po jakimś czasie pracy w AC.

Czy to może mieć związek z jeszcze innym problemem, a mianowicie pojawiającym się takim komunikatem:
Zrzut ekranu (3) — kopia.png
Zrzut ekranu (3) — kopia.png (8.4 KiB) Przeglądane 95 razy

I może przy okazji ktoś wie, jak pozbyć się tego ostrzeżenia? Jak zwiększyć rozmiar pliku cofania, albo wyłączyć wyświetlanie się tego komunikatu? Po kliknięciu OK mogę normalnie pracować i wszystko działa, ale trochę przeszkadza.

Jest to AutoCAD 2014. Problem pojawił się na nowym komputerze z Windowsem 10. Na starym z Win7 z tą samą wersją AC przez prawie 3 lata nie było takich problemów.

Pozdrawiam
JamDomino

Powrót do AutoCAD