_

Re: Program do znajdywania odpowiedników stali i metali w ró

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

Postprzez tom » mar 14, 2002 09:15

Leksykon Materiałoznawstwa - tak się to chyba nazywa. Baza danych z awierająca min właściwości stali, skład, zastosowanie i odpowiedniki w ISO, DIN, ANSI,itd.
tom

Postprzez zlecenie » cze 19, 2002 14:46

: Leksykon Materiałoznawstwa - tak się to chyba nazywa. Baza danych z awierająca min właściwości stali, skład, zastosowanie i odpowiedniki w ISO, DIN, ANSI,itd. <p><br>Leksykon Materiałoznastwa to badziechło, jest dużo lepszy program, nazywa się STAHL 98 (przynajmniej tą wersję ja mam) jest to elektroniczny odpowiednik niemieckiego Stahlschlussel.<br>Naprawdę bomba.
zlecenie

Postprzez tomasz39 » sie 19, 2004 09:48

: : Leksykon Materiałoznawstwa - tak się to chyba nazywa. Baza danych z awierająca min właściwości stali, skład, zastosowanie i odpowiedniki w ISO, DIN, ANSI,itd. <br>: <br>: Leksykon Materiałoznastwa to badziechło, jest dużo lepszy program, nazywa się STAHL 98 (przynajmniej tą wersję ja mam) jest to elektroniczny odpowiednik niemieckiego Stahlschlussel.<br>: Naprawdę bomba.<br>Gdzie mogę zamówić ten bombowy program ? (ale muszę mięc legalną wersję - to bardzo ważne)<br>Pozdrowienia<br>T.
tomasz39

Re: próba techniczna na zginanie i przeginanie. Właściwości

Postprzez antila » lis 14, 2004 12:36

Prosze o wiadomości na ten temat który podałam powyżej "próba techniczna na zginanie i przeginanie. Właściwości stali na zginanie i przeginanie".z góry dziekuje za informacje
antila

Re: Re: Program do znajdywania odpowiedników stali i metali w ró

Postprzez Paradine » lis 25, 2008 12:52

Mam takie małe pytanko odnośnie leksykonu. Dostałem od wujka oryginalną wersje na CD i chciałem ją zainstalować. Jednakże jak trzeba wpisać numer licencji, to wyskakuje komunikat: "Numer licencji nie jest ważny". Nie wiem co robić. Mam wersje leksykonu materiałoznawstwa 1.07 i nie zamierzam kupować nowej wersji, gdyż nie stać mnie na nią. Ma może ktoś aktualny numer licencji? A może ma ktoś namiary na nowszą wersje torrentową? Albo namiary na necie na ten program STAHL 98, bo nie mogę nigdzie znaleźć. Chodzi mi o wersje do ściągnięcia, bądź chociaż namiary na sklep z tym programem.
Paradine

Powrót do Archiwum