_

[Civil 3D] Rendering/wizualizacja

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

[Civil 3D] Rendering/wizualizacja

Postprzez luki174 » lip 01, 2020 12:55

Dzień dobry,
mam problem z renderingiem zaprojektowanego odcinka drogi (korytarza). Mianowicie przed, jak i po dodaniu "materiału do renderingu" korytarz nie jest w ogóle uwzględniany na końcowym obrazie po renderowaniu (jest tylko czarne tło).
Czy ktoś wie, co może być nie tak, że do takiej sytuacji dochodzi?
Jestem studentem i chcę podszkolić się w tej tematyce, jednak nie wiem jak "wyjść" z tego problemu.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
Pozdrawiam
Łukasz
Ostatnio edytowany przez luki174, lip 11, 2020 21:41, edytowano w sumie 1 raz
luki174

Re: Rendering Autodesk Civil 3D

Postprzez CADok » lip 01, 2020 14:35

Uprasza się autora postu o uruchomienie pliku z problematycznym projektem ponieważ moja magiczna kula nie pozwala na przeglądanie zamkniętych plików.
CADok

Re: Rendering Autodesk Civil 3D

Postprzez luki174 » lip 02, 2020 14:45

Nie do końca rozumie o co chodzi. Ale już sobie poradziłem z tym renderingiem.
Tylko teraz mam jeszcze jeden problem.
Mianowicie przy wizualizacji za pomocą "Jazdy" w dwóch miejscach na odcinku "trawa" przebija się na pobocze. Czy ktoś wie w jaki sposób mogę się tego pozbyć, aby przesunąć warstwę trawy na spód
Obrazek
Jeśli ktoś z forumowiczów robił już wizualizacje w Civilu 3D, to byłbym wdzięczny za kontakt w wiadomości prywatnej. Chciałbym z kimś ew. mieć "stały kontakt" - oczywiście kwestia dogadania jeśli chodzi o sposób oraz ew kwestie wynagrodzenia ;)
luki174

Powrót do Forum CAD