_

Revit - kolumna w scianie

Forum ogólne. Miejsce na pierwsze pytania w karierze projektanta. Wszelkie tematy, których nie można zakwalifikować do jednej z poniższych grup.

Revit - kolumna w scianie

Postprzez Wiolka_12345 » sty 07, 2020 19:18

Czesc wszystkim,

Jestem totalnym nowicjuszem jesli chodzi o Revita i podczas rysowania budynku pojawil sie problem, z ktorego nie potrafie sama wybrnac.

Mozecie mi zdradzic jak mam narysowac sciany zewnetrzne z kolumna dla rysunków ponizej (1 & 2)? Dodam, ze rysunek jest tylko pogladowy i chodzi mi glownie o sposob laczenia tych scian.

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za pomoc!
Załączniki
sciany.jpg
Wiolka_12345

Re: Revit - kolumna w scianie

Postprzez akor » sty 07, 2020 23:27

jak mam narysowac sciany zewnetrzne z kolumna dla rysunków ponizej (1 & 2)?
Czy to co przedstawiłaś na rysunku jest tym co ci wychodzi w Revicie, ale cię nie zadowala, czy jest tym do czego dążysz, ale nie umiesz tego osiągnąć?
Na bardzo nieprecyzyjne pytanie - pytanie.

akor
akor

Re: Revit - kolumna w scianie

Postprzez Wiolka_12345 » sty 08, 2020 09:11

akor napisał(a):
jak mam narysowac sciany zewnetrzne z kolumna dla rysunków ponizej (1 & 2)?
Czy to co przedstawiłaś na rysunku jest tym co ci wychodzi w Revicie, ale cię nie zadowala, czy jest tym do czego dążysz, ale nie umiesz tego osiągnąć?
Na bardzo nieprecyzyjne pytanie - pytanie.

akor

Przepraszam, jesli nie wyrazilam jasno.
Rysunek przedstawia tylko przekroj sciany, ktory chce osiagnac. Nie byl rysowany w Revicie.

Doprecyzuje pytanie (rys ponizej): Nie wiem jak wykonac taki przekroj przy pomocy sciany nosnej, tak aby zachowac (niebieska) przestrzen. Nie chce jej dzielic na 2 pojedyncze sciany z cegiel. Chyba ze to jedyne rozwiazanie?

Jesli nadal moja odpowiedz jest niezrozumiala pytaj smialo.
Dzieki za odpowiedz!
Załączniki
sciany2.jpg
Wiolka_12345

Powrót do Pytania studentów, laików i początkujących