_

ruchome layouty

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

ruchome layouty

Postprzez bobroy » kwi 25, 2018 16:38

Witam,
Pracuję na CAD 2015 LT/Win10. Mam plik, w którym jest ok. 30 layoutów i często zdarza się, że przeglądając po kolei, któryś z tych layoutów przeskoczy w inne miejsce. Zależy mi na tym, żeby nie zmieniał swojego położenia, ponieważ wszystkie rysunki mają swoje numery i muszą być w kolejności. Czy da się jakoś zablokować te skaczące layouty?
bobroy

Re: ruchome layouty

Postprzez marcek » maja 14, 2018 14:11

czasem mam porobne problemy,
ale wyjade mi się że one wynikają z niepełneg załadowania apikacji, tzn nie po właczneiu aplikacji nie odpalaj zbyt szybko layoutów, pozwój im sie spokojnie załadować, i potem nie spiesz się ze zmianą strony
marcek

Re: ruchome layouty

Postprzez ziele_o2k » maja 14, 2018 15:37

bobroy napisał(a):Witam,
Pracuję na CAD 2015 LT/Win10. Mam plik, w którym jest ok. 30 layoutów i często zdarza się, że przeglądając po kolei, któryś z tych layoutów przeskoczy w inne miejsce. Zależy mi na tym, żeby nie zmieniał swojego położenia, ponieważ wszystkie rysunki mają swoje numery i muszą być w kolejności. Czy da się jakoś zablokować te skaczące layouty?

Samo nic nie przeskakuje :)
tak jak napisał marcek
marcek napisał(a):czasem mam porobne problemy,
ale wyjade mi się że one wynikają z niepełneg załadowania apikacji, tzn nie po właczneiu aplikacji nie odpalaj zbyt szybko layoutów, pozwój im sie spokojnie załadować, i potem nie spiesz się ze zmianą strony

Przy dużej ilości layoutów i dużej ilości rzutni na nich trzeba dać czas cadowi do odświeżenia wszystkiego.
Ziele
ziele_o2k

Powrót do AutoCAD