_

Solid Edge 2020 student edition - brak biblioteki części

Forum ogólne. Miejsce na pierwsze pytania w karierze projektanta. Wszelkie tematy, których nie można zakwalifikować do jednej z poniższych grup.

Solid Edge 2020 student edition - brak biblioteki części

Postprzez wojtek00769 » sty 09, 2020 22:41

Witam wszystkich, mam pewien problem z biblioteką części znormalizowanych. Czy to możliwe żeby w wersji studneckiej Solid Edge 2020 nie było w ogóle tej biblioteki? Cały dzień próbuję rozwiązać ten problem i wszystkie tutoriale odnoszą się do starszych wersji programu albo jakichś komercyjnych licencji.

Na początku w ogóle nie miał lokalizacji pliku .sac i nie chciał uruchomić biblioteki. Zainstalowałem SQL Server 2012 i problem ustąpił, teraz biblioteka części uruchamia się ale jest zupełnie pusta. Plik SMAPINIFile.sac który ma być plikiem części znormalizowanych zajmuje 10kb. Nie mam już pomysłu jak to zainstalować bo nawet nie wiem gdzie wypakowują się pliki instalatora. Proszę o pomoc
wojtek00769

Re: Solid Edge 2020 student edition - brak biblioteki części

Postprzez gambolo » sty 14, 2020 23:47

Standardowa instalka (komercyjna) zawiera tylko kilka podstawowych części. Potrzebujesz drugiej płytki lub instalki osobnej do Standarts Parts. Trzeba je zainstalować a później zaimplementować (uaktualnić) do biblioteki.
gambolo

Powrót do Pytania studentów, laików i początkujących