_

solidworks i AMD

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

solidworks i AMD

Postprzez Blenio » lip 07, 2004 22:24

mam taki problem: nie chce mi dzialac SolidWorks bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/cpg/k623d/solidworks ale niestety ta strona nie istnieje.<br>CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?
Blenio

Re: solidworks i AMD

Postprzez davi_vitaundes » sie 01, 2004 14:04

: mam taki problem: nie chce mi dzialac SolidWorks bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/cpg/k623d/solidworks ale niestety ta strona nie istnieje.<br>: CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?<br>************************************************************<p>:) posiadam plik usprawniający Solida2004 prześlij swój adres na moją poczte to tostarcze Ci odpowiedni plik. Pozdrawiam niezaleznego polskiego projektanta:)
davi_vitaundes

Postprzez kazimierz.sosno » wrz 01, 2004 22:16

: : mam taki problem: nie chce mi dzialac SolidWorks bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/<B style="color:black;background-color:#ffff66">cpg/k623d/solidworks</B> ale niestety ta strona nie istnieje.<br>: : CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?<br>: ************************************************************<br>: :) posiadam plik usprawniający Solida2004 prześlij swój adres na moją poczte to tostarcze Ci odpowiedni plik. Pozdrawiam niezaleznego polskiego projektanta:)<br>
kazimierz.sosno

Postprzez kazimierz.sosno » wrz 01, 2004 22:23

: : : mam taki problem: nie chce mi dzialac SolidWorks bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/<B style="color:black;background-color:#ffff66">cpg/k623d/solidworks</B> ale niestety ta strona nie istnieje.<br>: : : CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?<br>: : ************************************************************<br>: : :) posiadam plik usprawniający Solida2004 prześlij swój adres na moją poczte to tostarcze Ci odpowiedni plik. Pozdrawiam niezaleznego polskiego projektanta:)<br>
kazimierz.sosno

Potrzebuje plik usprawniający Solid2004 do procesora AMD K6

Postprzez Tomek907 » cze 06, 2005 11:58

: : : : mam taki problem: nie chce mi dzialac SolidWorks bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/<B style="color:black;background-color:#ffff66">cpg/k623d/solidworks</B> ale niestety ta strona nie istnieje.<br>: : : : CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?<br>: : : ************************************************************<br>: : : :) posiadam plik usprawniający Solida2004 prześlij swój adres na moją poczte to tostarcze Ci odpowiedni plik. Pozdrawiam niezaleznego polskiego projektanta:)<br>
Tomek907

Postprzez Taken » paź 02, 2005 18:09

problem: nie chce mi dzialac SolidWorks 2004 bo potrzebna jest jakas poprawka do procesora AMD K6. solidworks zapodal mi adres www.amd.com/products/cpg/k623d/solidworks ale niestety ta strona nie istnieje.
: : : : CO MAM ZROBIC?? moze ktos posiada takie cos?
Taken

Powrót do Archiwum