_

Sprzedam SCIA ENGINEER PROFESIONAL v16.1

Sprzedam SCIA ENGINEER PROFESIONAL v16.1

Postprzez Przemek_S » paź 26, 2022 11:13

Witam,

Sprzedam licencję wieczystą jednostanowiskową SCIA ENGINEER v.16.1 w wersji Profesional wraz z dodatkowymi modułami do obliczania pali fundamentowych oraz interakcji z podłożem (soil-in).

Dla wszystkich, którzy znają ten program jego zalety są oczywiste.

Scia, to przede wszystkim program do analizy statycznej, ale struktura i funkcjonalność programu pozwala też na wykorzystanie jego możliwości graficznych. Dzięki temu wielokrotnie skracałem sobie czas pracy nad projektem, ponieważ prace koncepcyjne wykonywałem właśnie w SCIA, bez zbędnego tworzenia szkiców w programie cad i przenoszenia danych do modelu. Dzięki wykorzystaniu warstw tak jak w klasycznym programie cad, tworzyłem konstrukcje istniejące, które potencjalnie mogły wejść w kolizję, natomiast funkcja wyłączania obliczeń dla poszczególnych warstw pozwoliła mi szybsze ich przeprowadzenie.
Program posiada funkcję statyki liniowej i nieliniowe (nieliniowość lokalna w elementach 1D i 2D, nieliniowość podpór, przegubów), oraz:
- Wymiarowanie konstrukcji stalowych prętowych i powłokowych, wg PN-EN.
- Wymiarowanie węzłów w konstrukcjach stalowych, wg. PN-EN.
- Wymiarowanie konstrukcji żelbetowych (w tym sprawdzanie ugięcia w stanie zarysowanym) wg. PN-EN.
A ponadto daje możliwość automatycznego generowania przestrzennego obciążenia wiatrem pozwala na skrócenie pracy o ok. 2 dni oraz analizy stateczności liniowej konstrukcji.
Inną przydaną funkcją jest moduł Soil-in, który pozwalana na obliczenie naprężeń w uwarstwionym podłożu.

Dla nowych użytkowników mogę przeprowadzić szkolenie wprowadzające w cenie zakupu programu.

Zabezpieczenie kluczem sprzętowym. Możliwość aktualizacji.
Sprzedaż na fakturę.

Koszt przepisania licencji 200 Euro po mojej stronie.

Cena 13 200 zł netto do uzgodnienia.

Proszę o kontakt: biuro@metalprojekt.com.pl
Przemek_S

Re: Sprzedam SCIA ENGINEER PROFESIONAL v16.1

Postprzez witwol » lis 11, 2022 22:13

Dzień dobry

Proszę o przesłanie numeru telefonu. Odezwe się do Pana w sprawie programu.

Pozdrawiam
witwol

Re: Sprzedam SCIA ENGINEER PROFESIONAL v16.1

Postprzez Przemek_S » lis 23, 2022 14:12

Oferta nieaktualna.
Przemek_S

Powrót do Kupię / sprzedam / zamienię