_

sterownik do drukarki do AutoCAD 2000

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

sterownik do drukarki do AutoCAD 2000

Postprzez jatzek » lis 11, 2004 00:25

Potrzebuję sterownik do AutoCADa, który umożliwiałby wydruk elementów 1:1 na drukarce formatu A3 na papierze bez "końca" o szer 375 mm perforowany. Nie wiem czy to byłaby nakładak czy też jakiś specjalny sterownik do drukarki. Np. program do schodów Compass umożliwia taką operację i można drukować np 10 metrowe części o dowolnej szerokości gdyżto co sięnie mieści ne szerokości wstęgi jest dzielone na części i potem możnato w fajny soposób połączyć. Na normalnej drukarceEpson LQ 1075 mogę uzyskaćmaksymalnie do 345 mm szerokości i do 115 cm długości wydruk. O odp.proszę na jatzek0@op.pl. Dzięki
jatzek

Re: sterownik do drukarki laserowej seikosha sp 1900+

Postprzez marha » lut 13, 2005 13:53

: Potrzebuję sterownik do AutoCADa, który umożliwiałby wydruk elementów 1:1 na drukarce formatu A3 na papierze bez "końca" o szer 375 mm perforowany. Nie wiem czy to byłaby nakładak czy też jakiś specjalny sterownik do drukarki. Np. program do schodów Compass umożliwia taką operację i można drukować np 10 metrowe części o dowolnej szerokości gdyżto co sięnie mieści ne szerokości wstęgi jest dzielone na części i potem możnato w fajny soposób połączyć. Na normalnej drukarceEpson LQ 1075 mogę uzyskaćmaksymalnie do 345 mm szerokości i do 115 cm długości wydruk. O odp.proszę na jatzek0@op.pl. Dzięki<br>
marha

Powrót do Archiwum