_

takie tam pytanko

Forum poświęcone flagowemu produktowi oraz aplikacjom pochodnym Autodesku. To jedyne forum mające w tytule nazwę programu, a to ze względu na jego olbrzymią popularność w Polsce. Można tutaj umieszczać również posty z ogólnie pojętej tematyki "Kreślarskie 2D".

takie tam pytanko

Postprzez asa » wrz 28, 2018 12:39

Szanowne koleżanki i koledzy co sobie życie lispami upraszczanie w związku z tym, że troszkę wypadłem z AutoCAD ów i zardzewialem chciałbym zapytać czy ktoś się wgrzebywał w grupy warstw lispem. Za sugestie dziękuję z góry.
Pozdrawiam
Asa
asa

Re: takie tam pytanko

Postprzez kojacek » wrz 28, 2018 17:30

asa napisał(a):Szanowne koleżanki i koledzy co sobie życie lispami upraszczanie w związku z tym, że troszkę wypadłem z AutoCAD ów i zardzewialem chciałbym zapytać czy ktoś się wgrzebywał w grupy warstw lispem. Za sugestie dziękuję z góry.
Pozdrawiam
Asa

Cze Asa,
... w grupy warstw, znaczy się filtry warstw?
kojacek

Postprzez ziele_o2k » wrz 28, 2018 19:15

kojacek napisał(a):
asa napisał(a):Szanowne koleżanki i koledzy co sobie życie lispami upraszczanie w związku z tym, że troszkę wypadłem z AutoCAD ów i zardzewialem chciałbym zapytać czy ktoś się wgrzebywał w grupy warstw lispem. Za sugestie dziękuję z góry.
Pozdrawiam
Asa

Cze Asa,

A o co innego może chodzić? 8)
@asa
Generalnie to siedzi w extension dictionary tabeli warstw. Kojacek pewnie coś podrzuci ciekawego jako przekład więc nie będę kombinować :P
Ziele
ziele_o2k

Postprzez asa » wrz 29, 2018 09:45

ziele_o2k napisał(a):
kojacek napisał(a):
Pozdrawiam
Asa

Cze Asa,

A o co innego może chodzić? 8)
@asa
Generalnie to siedzi w extension dictionary tabeli warstw. Kojacek pewnie coś podrzuci ciekawego jako przekład więc nie będę kombinować :P

Dziękuję Wam za sugestie coś tam się wgrzebałem w ext dic. Jak diszlifuje to o co mnie prosiła sympatyczna Kobietka czyli przełączanie grupy warstw z palca to wrzucę.
Pozdrawiam i zmykam na grzyby bo już bardzo późno
asa

Postprzez Tyomex » wrz 29, 2018 10:11

To w tym roku są grzyby? Chyba, że chodzi o grzyby z tą kobietką 8)
Tyomex

Postprzez wilda » wrz 29, 2018 10:12

O grupach warstw (bez filtrów) było już kiedyś trochę na forum.
Kojacek napisał nawet lispa który przełącza grupy warstw.
http://forum.cad.pl/layer-group-filter-command-line-t69894-30.html

ps. widać, że kolegi dawno na forum nie było, bo i temat wątku taki początkującego :lol:
wilda

Powrót do AutoCAD