_

tanie toczenie cnc

Wszystko o wytwarzaniu wyrobów.

tanie toczenie cnc

Postprzez gambolo » lut 12, 2015 14:29

Szukam jakieś firmy oferującej tania obróbkę cnc (toczenie, frezowanie).
Detale nie są skomplikowane: proste tuleje wytaczane z rur grubościennych, sworznie z prętów, podkładki itp..bez super wymagań dokładnościowych.
Partie w ilości kilka do kilkudziesięciu sztuk lub całe zestawy (np. pakiet tulei do jednego urządzenia x ilość kompletów).

Idealna lokalizacja: podkarpackie/małopolskie ale to nie jest znaczący warunek. Dostawy kurierami nie są problematyczne dziś ;).
gambolo

Re: tanie toczenie cnc

Postprzez Krzysztof 196 » lut 21, 2015 12:50

gambolo napisał(a):Szukam jakieś firmy oferującej tania obróbkę cnc (toczenie, frezowanie).
Detale nie są skomplikowane: proste tuleje wytaczane z rur grubościennych, sworznie z prętów, podkładki itp..bez super wymagań dokładnościowych.
Partie w ilości kilka do kilkudziesięciu sztuk lub całe zestawy (np. pakiet tulei do jednego urządzenia x ilość kompletów).

Idealna lokalizacja: podkarpackie/małopolskie ale to nie jest znaczący warunek. Dostawy kurierami nie są problematyczne dziś ;).

Witam
Zapraszam do kontaktu jesteśmy zainteresowani współpracą, zapraszam na stronę wwww.AT4B.pl
Krzysztof 196

Postprzez pita78 » mar 02, 2015 22:34

Jeśli chodzi o duże serie detali mało lub średnio gabarytowych polecam firmę Zakład Ślusarski - Bartosz Wójcik, z siedzibą w Tarnowie.

Szczegółowe informację dostępne są na stronie internetowej firmy http://www.wojcik-tarnow.pl

Firma posiada nie tylko bardzo dobrze wyposażony park maszynowy ale również dział kontroli jakości, który umożliwia zachowanie odpowiednich tolerancji przy produkcji seryjnej detali.

Jedynym minusem może być to że firma nie oferuje produkcji jednostkowej detali. Z drugiej jednak strony przy większej ilości są w stanie zaoferować naprawdę konkurencyjną cenę.
pita78

Postprzez RM3000 » mar 28, 2015 13:37

Jeżeli zależy ci na jakości to polecam zajrzeć w to miejsce: frezowanie cnc .
RM3000

Postprzez bella91 » sie 03, 2015 06:29

Bardzo ciekawą i rozbudowana ofertę ma firma http://www.nekers.pl/uslugi Ceny są przystępne według mnie a ich prace bez zarzutu. Działają od dawna więc ich doświadczenie jest spore. Z tego co wiem na ich stronie można zobaczyć realizacje.
bella91

Postprzez orbit » paź 16, 2015 09:26

Z tym zadaniem z pewnością sobie poradzi doświadczona firma z Kępna - Astal.
Pomimo konkurencyjnych cen to jakość świadczonych przez nich usług jest na najwyższym poziomie.
Zapraszam do zapoznania się z ich całą ofertą: http://www.favore.pl/451482_serwis-i-me ... lskie.html
orbit

Postprzez MarioBros » paź 23, 2015 09:08

Ja mogę polecić Ci "Kazmet" z Rzeszowa - współpracowałem kiedyś z nimi i muszę przyznać, że wszystko było robione szybko i solidnie :)
MarioBros

Postprzez Roldes » lis 19, 2015 11:09

Jak ma być dobrze to raczej nie będzie tanio. Chyba, że będziesz miał dużą ilość albo stałą współpracę.
Roldes

Postprzez geezer » wrz 21, 2016 02:14

Jeśli jakieś pojedyncze sztuki i Ci się nie spieszy to możesz się odezwać na Krzysiek190PL@gmail.com . Mogę Ci coś dorobić praktycznie za free w ramach studiów ;)
geezer

Powrót do CNC