_

Tutorial Video

Forum poświęcone aplikacjom takim jak Inventor, Solid Edge, SolidWorks... czyli nowoczesnym narzędziom do modelowania.

Tutorial Video

Postprzez Adriaxo » lut 28, 2020 22:59

Witam chciałbym zobaczyć jak ktoś rysuje ten model na youtube ? Jest możliwość aby ktoś wrzucił film ? Sam nie potrafie tego narysować, uczę się dopiero. Program Autodesk Inventor 2020.
Załączniki
¤0__Ü  - x¤0,CATIA,_ŹÜͤ,NX UG 3D ¨xÁ đľÄt_717.png
Adriaxo

Re: Tutorial Video

Postprzez InzynierProgramista » mar 31, 2020 19:48

Witam.

Nie wiem na ile pytanie jest aktualne, ale mogę spróbować przygotować taki materiał na swoim kanale przy czym tutorial ten wykonany byłby w SolidWorksie. Ponieważ jest to prosty detal, użyte narzędzia do jego budowy oraz logika operacji byłaby niemal identyczna w programie Inventor. Jednakże jest jedno "ale". Nie wiem jak wygląda sprawa z prawami autorskimi do tego rysunku - nie zgłębiałem tutaj tematu.
Dlatego w moim wykonaniu bryła ta byłaby nieco odmienna, ale na tyle podobna, aby bryłę z załączonego rysunku wykonać w sposób analogiczny.
W przypadku zainteresowania, materiał mógłby się okazać bliżej weekendu / poniedziałku przyszłego tygodnia.

Edit: widzę w tabliczce rysunkowej pewną uwagę co do wykorzystywania rysunku, dlatego na wszelki wypadek faktycznie wykonałbym to na modelu własnej koncepcji - zbliżonym do modelu zaprezentowanego na rysunku.

Pozdrawiam.
InzynierProgramista

Powrót do Modelowanie 3D