_

Uśmiercanie starszych aplikacji przez Autodesk

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Re: Uśmiercanie starszych aplikacji przez Autodesk

Postprzez gieborywar » paź 08, 2019 11:10

Cenna informacja. Dzięki.
Z kim się kontaktowałeś? Z dystrybutorem w Polsce? czy bezpośrednio w Autodesk-u?

Ja dodam, że po formatowaniu i aktywowaniu wykonaj sobie klon dysku z systemem i oprogramowaniem na SSD. Na HDD będziesz miał kopie bezpieczeństwa, z której wg potrzeby wykonasz kolejny klon. szybciej i sprawniej niż formatowanie i instalowanie. A i nie będziesz musiał się już prosić o aktywację.

Oczywiście nie zadziała to jeśli zmienisz komputer....
gieborywar

Postprzez Bat111 » paź 24, 2019 21:46

Podpowiem, że klonowanie dysku nie działa. Po podłączeniu nowego dysku od razu przy uruchomieniu programu wyrzuca okno rejestracji...

Czy komuś może udało się przestudiować jakieś konkretne paragrafy prawa polskiego lub unijnego na które należałoby się powoływać w przypadku odmowy rejestracji?
Bat111

Postprzez GB » sty 24, 2020 18:13

cześć czy możecie napisać jak aktualnie radzicie sobie z tym problemem ?
GB

Postprzez gieborywar » sty 25, 2020 16:39

Witam

Klonowanie działa. Sprawdzone na 4 stanowiskach z wersjami Autodesk 2011 i 2012.
Użyj programu Clonezilla,

Pozdrawiam
gieborywar

Postprzez GS24 » sty 30, 2020 00:44

Czy ma ktoś informacje dotyczące pozwu zbiorowego, czy ktoś już złożył i czy ewentualnie można się przyłączyć?
GS24

Postprzez gieborywar » sty 30, 2020 10:28

Obawiam się, że nikt nie będzie się kopać z koniem.
gieborywar

Postprzez dziksk » lut 01, 2020 21:32

Jeżeli kogoś nie stać, żeby zapłacić 10k rocznie za Inventora, to powinien po prostu zrezygnować z 'biznesu'.
Co to jest 10k w porównaniu z wystawianymi fakturami za projekt vs jebanie na UOP za 5k brutto.
Ale może żyję w innych realiach.
dziksk

Postprzez sokolasty » lut 01, 2020 23:58

dziksk napisał(a):Jeżeli kogoś nie stać, żeby zapłacić 10k rocznie za Inventora, to powinien po prostu zrezygnować z 'biznesu'.
Co to jest 10k w porównaniu z wystawianymi fakturami za projekt vs jebanie na UOP za 5k brutto.
Ale może żyję w innych realiach.

Idźmy dalej tą drogą.
Kupiłeś auto pięć lat temu? Od jutra przestanie działać, i płać pięć tysięcy miesięcznie za subskrypcję nowego.
sokolasty

Postprzez Wit71 » lut 02, 2020 23:15

Dostałem kod aktywacyjny. Wpisałem po zainstalowaniu z płyty w odpowiednie okna podczas autoryzacji blokowe kombinacje cyfr/liter po czym. Pokazało się okno, iż aktywacja sie udała itd po czym chcąc uruchomić już Autocada LT pokazało się niestety ponownie okno (to samo co wcześniej) z żądaniem kodu aktywacji. Czy mogę poprosić o podanie może jakiejś wskazówki jak Panu udało się ponownie uruchomić program (mając jak ja kody z Autodesku, które też musiałem "wyszarpać" dosłownie groźbami itd.). Z góry dziękuję za każdą pomoc
twiciu@interia.pl
502 410 716
Wit71

Postprzez konpio » mar 02, 2020 20:57

piszcie pisma do izby inzynierow polskiej i regionalnej i izby architektow o tym ze Autodesk kradnie licencje wieczyste
- z kilkoma znajomymi napisalismy pismo do obu izb w pazdzierniku
- do tej pory izby nic nie zrobiły maja nas w dupie
- podstawowych obowiazkiem i celem załozenie izb było pilnowanie interesow inzynierow a w tej chwili izba to kolejna banda urzednikow ktorzy zyja z naszych składek
- w pismie tym bulo zadanie aby sprawe skierowac do sadu przeciwko firmie Autodesk lub dostania od Autodesku kodow aktywacyjnych wieczystych w formie pliku z miejscem gdzie nalezy skopiowac lub klucz usb z kodem
konpio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum CAD