_

Udostępnianie Plików DXF,DWF w Portalu

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Udostępnianie Plików DXF,DWF w Portalu

Postprzez irocesse » lis 10, 2009 03:04

Witam. Pisze pierwszy raz na Forum, przed chwilą dopiero się zarejestrowałem. Nazywam Się Rafał i jestem Studentem Politechniki Opolskiej. Piszę z takim kłopotem, czy ktoś kiedyś miał styczność z publikowaniem plików DWF, DXF w sieci, ale w taki sposób, żeby można było je oglądać ON-LINE? Autodesk wypuścił witrynę do udostępniania plików pod adresem http://freewheel.autodesk.com/ Fajnie jest to zrobione, można wczytywać i uploadować pliki, które później można przesyłać dalej. Mi chodzi o jakiś moduł do Joomli, bądź jakiegoś innego CMS'a bym mógł je przeglądać. Słyszałem, że są jakieś Addony do Mozilli Firefox, przy pomocy których można owe pliki oglądać, bo sam Upload to niestanowi problemu. Problemem jest wyświetlanie tych plików na stronce.

Jeżeli napisałem coś niejasno, to przepraszam, jeżeli podobny temat już był rozpatrywany to również przeprasza, piszę w Offtopic, bo nie bardzo wiem gdzie by to włożyć. Pozdrawiam Irocesse!
irocesse

Powrót do Off topic