_

Usługi kreślarskie

Re: Usługi kreślarskie

Postprzez Rerg » lut 09, 2014 18:07

Danielowi5 dostało się chyba za dużo, jak na ogłoszenie o przerysowywaniu. Pochwalę go że nie jest „roszczeniowy” i, że po godzinach na etacie chce mu się pracować/dorabiać np. na zlecenia lub dzieło. Taką wybrał drogę/strategię i już.
Topinż, moim zdaniem on nie powinien być i nie jest żadną konkurencją dla firmy projektowej. Nie jest tak, że firmy-zleceniodawcy zlecają projekty bez faktury, przypadkowym osobą (w sensie: bez dział. gosp.), które tylko kreślą w CAD.
Przeciwnie, chcą mieć fakturę, znać historię firmy proj., co było wcześniej projektowane, jaki soft, referencje, a nawet informacje księgowe, np. jakie obroty miała firma w ostatnim roku, itp. Więc Daniel5 w takich przypadkach „odpada”. Szuka pewnie swoich klientów w małych firemkach, warsztatach z obr. skrawaniem, może wśród studentów, itp. za małe pieniądze, więc też nie ma o co się bić.
Jako zwolennik wolnego rynku powiem, że dla każdego znajdzie się praca i każdy jakaś niszę zapełni. Więc wszystkim życzę, aby mieli dużżżooo klientów :)
Rerg

Postprzez daniel5 » lut 09, 2014 23:22

Witam
Czytam i nie wierzę...
Topinż czy ty z urzędu skarbowego jesteś?
Do kogo ty masz pretensje, że płacisz VAT-y, ZUS-y, do mnie? A nie powinieneś do państwa Polskiego?
Jeśli jesteś tak drobiazgowy to spójrz tam gdzie się robi przekręty; prawie cała budowlanka pracuje na czarno, banki, samorządy, ministerstwa etc....
Jedyne co mi można zarzucić to to , że wykorzystuje nieraz firmowy soft , ale tylko po godzinach, nie jestem konkurentem mojej firmy i nie ma to wpływu na moją pracę zawodową.
Po drugie od wolontariatu nie płaci się podatku :D niestety studenci to biedni ludzie.(Boli mnie bardzo, że tak lekkomyślnie do studiowania, ale to już nie mój problem)
Pozdrawiam.
daniel5

Postprzez mazi_dg » lut 09, 2014 23:37

@Topinż
Niesłusznie oceniłeś kolegę, bo nie miałeś ku temu podstaw. To, że ktoś czegoś nie napisał nie oznacza, że kradnie więc następnym razem wstrzymaj się z takimi komentarzami!

Co do działalności kolegi to raczej jest małą konkurencją dla firmy, która pracuje na pełny etat bo pewnych większych zleceń nie jest w wstanie wykonać z racji czasu. Nie rozumiem takiego ataku, czyżby jakaś frustracja?
mazi_dg

Postprzez daniel5 » cze 30, 2015 17:49

Po dłuższej przerwie z powodowaną brakiem czasu uaktualniam swoją ofertę.
daniel5

Postprzez daniel5 » sie 25, 2015 08:37

Witam
Dalej aktualne.
daniel5

Postprzez daniel5 » kwi 05, 2016 15:18

Witam
Aktualne.
daniel5