Strona 1 z 1

Audaces Apparel V11

PostNapisane: lis 12, 2019 18:01
przez kokosz-ed
Witam
Mam do sprzedania Audaces Apparel wersja V11 kupiony w 2014r. działa na Windows 10 - profesjonalne oprogramowanie do stopniowania i modelowania szablonów plus tablica digitalizacyjna.

Audaces Pattern Design - bardzo proste i przyjazne użytkownikowi oprogramowanie. Stopniowanie, modelowanie, tworzenie dodatkowych szablonów na obłożenia, podszewkę itd., tworzenie zaszewek, fałd, dodawanie punktów spotkań, szwów i wiele innych funkcji niezbędnych każdemu konstruktorowi - wszystko bardzo łatwe do opanowania dzięki intuicyjnym funkcjom, opisom poszczególnych kroków, pokazującym się w trakcie wykonywania operacji. Na podstawie już istniejących modeli można tworzyć kolejne, modyfikując wybrane elementy. Program pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie modelu, również w porównaniu z innymi dostępnymi programami.

Tablica digitalizacyjna o polu pracy 130x72cm, bardzo łatwa w transporcie - można ją zwinąć i przewozić w tubie. Doskonałe rozwiązanie dla firm wykonujących usługi stopniowania. Z tablicą można pojechać do klienta i sfotografować szablony w jego firmie, a po powrocie wprowadzić je do systemu. Tablica DigiFlash może być zainstalowana na ścianie, jak i rozłożona na płaskim podłożu.

W zestawie:
- 50 szt. znaczników
- 70 szt. magnesów do mocowania szablonów
Cena 7999zł zainteresowanych proszę o kontakt 606871749 lub firma@kokosz-ed.pl