Strona 1 z 1

ZWCAD - pasek kart, zanikanie kreskowania przy przesuwaniu

PostNapisane: lut 14, 2018 23:32
przez Nożycoręko
Testuję ZWCAD i mam pytania jak:
- wyłączyć pasek kart(przełączanie między otwartymi plikami)
- wyłączyć zanikanie kreskowania podczas przesuwania rysunku
- czy można jakoś włączyć przyspieszenie sprzętowe lub poprawić wydajność, tzn klatkuje podczas zaznaczania elementów, chyba że jest to wina aplikacji/komputera, muszę też to sprawdzić na innym pc

Re: ZWCAD - pasek kart, zanikanie kreskowania przy przesuwan

PostNapisane: lut 15, 2018 10:32
przez ziele_o2k
Z góry przepraszam, że odsyłam do innego forum, ale jeśli testujesz to dziadowskie oprogramowanie (zw2017/2018) to pytaj się na ichniejszym forum https://forum.cad.info.pl - szybciej dostaniesz odpowiedź.
Jako niegdysiejszy zwolennik tego softu od kilku lat czekam na sensowną wersję, ale od 2015 roku to co wypuszczają to są jakieś wersje beta dla mnie.

Radzę popatrzeć na bricscada albo gstarcada (niestety).

Re: ZWCAD - pasek kart, zanikanie kreskowania przy przesuwan

PostNapisane: lut 15, 2018 11:55
przez Nożycoręko
Dzięki za odp, potrzebuję czegoś do pracy na podkładach mapowych w .dwg jak i na rastrach czasem dużych tj. mapy na kilka kilometrów, schematy jednokreskowe. Zastosowanie dość podstawowe jak na drogiego AutoCADa, obecnie siedzę na DraftSight, ale ma trochę denerwujących niedopracowań. Testowałem gstar ale na duzych bitmapach był o wiele wolniejszy od DraftSight i AutCAD poza tym nie rozpoznaje odnośników z AutoCADa i coś jeszcze parę rzeczy mi się tam sypało.
ZWCAD 2018 jak dotąd(kilka dni) nie różnił się praktycznie niczym od AutoCADa z wyjątkiem tych kilku rzeczy z pierwszego wątku. No nic popatrzę jeszcze na BricsCada.