_

VJ -Wizualizacje

Wszystkie posty ze starego forum CAD/CAM.

VJ -Wizualizacje

Postprzez MUNIO » maja 14, 2004 19:04

Mam pytanie.Mam dosc duzo wizualizacji i chce zaczac jako VJ.Wie moze ktos ile mozna na tym zarobic i gdzie szukac zaczepienia? Moze jest tu jakis VJ i da mi kilka wskazówek ??
MUNIO

Re: VJ -Wizualizacje

Postprzez Gość » maja 15, 2004 01:03

: Mam pytanie.Mam dosc duzo wizualizacji i chce zaczac jako VJ.Wie moze ktos ile mozna na tym zarobic i gdzie szukac zaczepienia? Moze jest tu jakis VJ i da mi kilka wskazówek ??<p>A kto to jest VJ?<br>
Gość

Postprzez vj » maja 15, 2004 13:43

: Mam pytanie.Mam dosc duzo wizualizacji i chce zaczac jako VJ.Wie moze ktos ile mozna na tym zarobic i gdzie szukac zaczepienia? Moze jest tu jakis VJ i da mi kilka wskazówek ??<p>Od dawna jestem VJ (kiedyś byłem AC). Nie jest to łatwy chleb, ale jak się ma OC i VL można zarobić OK. Zaczepić się można albo u DS albo u KL. Niedawno powoli powstają AH i NT ale UB i SB to już kultowe VJ. Zacznij od KM potem można GR ale ja wolę DM. Zawsze jak się chce można iść do WC. Nie trzeba mieć wysokiego IQ.<p>Pozdrawiam VJ
vj

Postprzez Gość » cze 01, 2004 02:24

a co to sa te wszytskie ac, oc, vl, ds, kl, ah,nt, ub, sb,km,gr i db ?<br>pytam bo sama sie interesuje widzejowaniem.w sobote robie pierwsza impreze, ale raczej niebedzie to na zywo.<br>przygotowoalam pol godziny materialu, ale nie wiam jakiego uzyc programu do miksowania na bierzaco.<br>moze jakas porade.
Gość

Postprzez hendryk » cze 10, 2004 22:54

Szukam Vj'a, z którym chciałbym na stałe współpracować podczas imprez w jednym z najwiekszych klubów we Wrocławiu. Piszcie na hendryk@la-foy.com
hendryk

Postprzez SPACELABB. » lut 18, 2005 14:31

więcej info pod tym mailem
SPACELABB.

Postprzez djsolar » cze 27, 2005 04:54

Szukam VJ do wspolpracy<p>więcej info pod tym mailem
djsolar

Postprzez bretes » sie 06, 2008 18:47

VJ - Wizualizacje więcej pod tym linkiem :lol: