_

Własna działalność - kody PKD

Forum ogólne. Miejsce na pierwsze pytania w karierze projektanta. Wszelkie tematy, których nie można zakwalifikować do jednej z poniższych grup.

Własna działalność - kody PKD

Postprzez cadka » wrz 26, 2019 09:58

Cześć,

pytanie bardzo laickie, ale mam zagwozdkę a nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi. Czy starsi stażem i doświadczeniem mogliby podpowiedzieć, który kod PKD będzie najodpowiedniejszy do typowej działalności konstruktorskiej (branża automotive)? Myślałam o 7112Z i 7410Z (chociaż tutaj projektowanie przemysłowe nie do końca mnie przekonuje).

Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, luźne przemyślenia a nawet dywagacje niekonicznie ściśle związane z tematem ;)
cadka

Re: Własna działalność - kody PKD

Postprzez ll » wrz 26, 2019 10:10

cadka napisał(a):Cześć,

pytanie bardzo laickie, ale mam zagwozdkę a nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi. Czy starsi stażem i doświadczeniem mogliby podpowiedzieć, który kod PKD będzie najodpowiedniejszy do typowej działalności konstruktorskiej (branża automotive)? Myślałam o 7112Z i 7410Z (chociaż tutaj projektowanie przemysłowe nie do końca mnie przekonuje).

Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, luźne przemyślenia a nawet dywagacje niekonicznie ściśle związane z tematem ;)

Jak nie jesteś pewien to wybierz oby dwa. Tam jest jeszcze doradztwo techniczne czy coś takiego.
ll

Powrót do Pytania studentów, laików i początkujących