_

Wada słuchu konstruktora

Forum ogólne. Miejsce na pierwsze pytania w karierze projektanta. Wszelkie tematy, których nie można zakwalifikować do jednej z poniższych grup.

Re: Wada słuchu konstruktora

Postprzez gambolo » wrz 03, 2019 21:43

programowanie maszyn cnc: centra obróbcze, lasery, plazmy, maszyny pomiarowe, skanery 3d
gambolo

Postprzez Edyta Białek » wrz 09, 2019 10:18

Mój teść miał podobny problem, jednak z tego co mi wiadomo wszystko powinno być na emailu. Podsumowanie rozmowy, czy to telefonicznej, czy przez skype.
Edyta Białek

Postprzez Krawat2007 » wrz 11, 2019 09:53

Ja od urodzenia nie słyszę na jedno ucho, drugie działa prawidłowo. Jest to czasem kłopot ale do przeżycia. Zapewne gdybym miał uszkodzony słuch w obu było by dużo gorzej. W takim przypadku powinieneś stosować dwa rozwiązania:

1. Każde spotkanie i uzgodnienia podsumować notatką, może być odręczna potem zeskanowana i wysłana mailem - to z jednej strony dupochron - z drugiej upewnienie się że dobrze się wszystkie strony zrozumiały na wzajem - i nie ma to nic wspólnego z wadą słuchu u kogokolwiek a raczej ogólnoludzkim charakterem :)

2. Dużo ważniejsze - rób to co lubisz robić - nie szukaj roboty gdzie nikomu nie będzie przeszkadzała Twoja wada słuchu, raczej na początku każdego spotkania powiedz otwarcie że masz wadę słuchu i prosisz o to by mówiono do Ciebie głośniej. 90% ludzi których spotkasz przyjmą to ze zrozumieniem i zastosują się do Twojej prośby bez żadnego problemu. A jeśli jeszcze uda Ci się to powiedzieć z uśmiechem i bez zażenowania to z pewnie będzie to i 99%.
Krawat2007

Poprzednia strona

Powrót do Pytania studentów, laików i początkujących