_

Wybor smartfona

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Wybor smartfona

Postprzez marc3l » kwi 12, 2016 23:47

Witam

Jestem przed zakupem smartfona. Szczerze powiedziawszy to nigdy nie myslalem, ze bede cos takiego kupowal ale moja stara nokia niestety padla. Z drugiej strony trzeba isc z postepem dlatego musze sie na cos zdecydowac. Do zainwestowania mam jakeis 1500pln. Telefonu glownie bede uzywal do rozmawiania, emali, sms czyli w sumie standardowych czynnosci. Chcialbym aby w miare dlugo trzymal baterie. Jak narazie mam na oku tego LG G3. Czy to bedzie za mocny smartfon do moich zastosowan? Szukac czegos tanszego? Prosze o rekomendacje

Pozdrawiam
marc3l

Re: Wybor smartfona

Postprzez gieroy » kwi 13, 2016 00:29

Witam, ja od dłuższego czasu używam Lenovo P780 z racji że to już nie nowy model polecam nowszy model Lenovo VIBE P1
ewentualnie jeśli ktoś nie lubi Lenovo to ostatnio dość popularny Huawei model Honor 7 wersja 64GB
polecam to co znam praktycznie nie zaś z obrazka z gazetki ;)
Kosztowo odpowiadają mniej więcej przedstawionej kwocie
gieroy

Postprzez gambolo » kwi 13, 2016 07:51

Nie ma sensu wydawać tyle kasy na telefon. Za 600-800 zł kupujesz bardzo dobrze wyposażonego smarta.

Ostatnio kupiłem LG G4c i jak najbardziej polecam.

Telefon używany do rozmów ;), sms, zdjęcia, email, notatki, internet, nawigacja - czasem jakaś prosta gra typu sudoku.
gambolo

Postprzez piotrekm13 » kwi 13, 2016 08:50

A w telewizorze mówili że wszystkie smartfony za złotówkę...
piotrekm13

Postprzez marc3l » kwi 13, 2016 23:29

A co myslicie o Motoroli Mogo G? Widzialem sporo dobrych opinii na jej temat, ale chodzilo o pierwsza i druga generacje. Teraz widze jest juz trzecia.
marc3l

Postprzez bbnc » lut 06, 2017 12:26

2 z 3 moich smartfonów które posiadałem ostatnich latach upadły na glebę i się delikatnie mówiąc obił.
Teraz mam jakiś tani odpowiednik telefonu typu myPhone i w zasadzie jestem zadowolony. Wystarcza mi niemal do wszystkiego. Myślałem, nad smartwatche, który zastąpi funkcje, ale ostatecznie pomysłu upadł.
Co klasyka to klasyka - przykład - link.
Ostatnio edytowany przez bbnc, lut 24, 2017 12:19, edytowano w sumie 1 raz
bbnc

Postprzez Paweł Legionowo » lut 16, 2017 22:43

Polecam Huawei P8 lite. W tej chwili ten telefon można nowy kupić za ok 500zł :) Ma bardzo dobry aparat foograficzny, android działa płynnie. Jedyny minus to bateria. Przy intensywniejszym używaniu trzeba go ładować codziennie.
Paweł Legionowo

Postprzez Jacko87 » mar 12, 2017 23:50

Moim zdaniem nie warto kupować najnowszych modeli. 1500zł to rozsądny budżet, a może nawet trochę za dużo. Parametry smartfona takie jak coraz większa rozdzielczość wyświetlacza czy matrycy w aparacie są dla wielu osób niezauważalne. Więcej pamięci operacyjnej czy procesor o wyższym taktowaniu służą głównie dla dzieciaków, którzy grają w gry. Poprzeglądaj sobie Samsungi Galaxy. Ja mam od wielu lat S3 i na razie nie zmieniam, bo telefon działa jak trzeba i wciąż obsługuje bardzo dobrze strony internetowe. Smartfon to nic innego jak mały komputer z systemem operacyjnym Linux na pokładzie, więc poszukaj sobie w Internecie aplikacji, które mogą ułatwić ci życie, poczytaj o najlepszych aplikacjach w roku 2016/17 itd. Ja dzięki rozbudowanej aplikacji budzika w końcu przestałem spóźniać się do roboty. Nastawiam sobie 5 budzików. Każdy kolejny jest trochę głośniejszy, ale z bardzo delikatną melodią. Ostatni budzik to syrena na full. W 99% przypadków budzę się zanim do niej dojdzie. Długo opierałem się androidowi, ale dzisiaj doceniam, że mam dostęp do Internetu gdzie chcę, w wielu przypadkach ułatwiło mi to życie. Nie wiem jakie masz dłonie, ale mój z wyświetlaczem 4,8 cala ledwo mieści się w dłoni, a optymalny byłby 4,5 cala. Jeżeli nie chcesz codziennie ładować telefonu, to weź smartfon z mniejszym wyświetlaczem, bo on pożera najwięcej prądu i zwróć uwagę na pojemność baterii wyrażanej w mAh.
Jacko87

Postprzez fliper » maja 09, 2017 10:49

Ja mam Xiaomi redmi note 3 jest to nowa firma na naszym rynku, za cenę ok 800 - 900 zł dostajesz telefon dorównujący a nawet lepszy od tych za 1500 zł
fliper

Postprzez klaudiuszz » maja 11, 2017 12:20

Szukaj czegos do 1000 zloty. Powyzej tej kwoty to wlasciwie placisz za wiekszy ekran i jakies softy z ktorych nie bedziesz nawet korzystal ;)
klaudiuszz

Następna strona

Powrót do Off topic