_

Wybór województwa z perspektywy Konstruktora

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Które z podanych województw stwarza większe możliwości w pracy Konstruktora

Śląsk
3
100%
Dolny Śląsk
0
Brak głosów

Razem głosów : 3

Wybór województwa z perspektywy Konstruktora

Postprzez esnecni » mar 02, 2019 21:47

Drodzy forumowicze, nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten wątek więc postanowiłem dodać do tutaj. Mam możliwość pracy w dwóch różnych województwach, i stąd moje pytanie : które z podanych w ankiecie województw będzie lepszym wyborem dla konstruktora. Nie chodzi tylko o zarobki ale również o ilość miejsc pracy czy tematyka projektów.
Zapraszam do ankiety.
esnecni

Re: Wybór województwa z perspektywy Konstruktora

Postprzez ll » mar 02, 2019 22:27

Zdecydowanie Śląsk - tam masz cały przekrój firm tj Januszy, średnie firmy , firmy produkcyjne , korporki gdybym wiedział co wiem teraz to celowałbym w Gliwice jako miejsce zamieszakania. Z tego co wiem na Śląsku wiecej tez zarobisz w perspektywie czasu - czytaj jak zmienisz robote. Wroclaw spoko ale dla inzyniera mechanika masz tylko wybor korporek albo w korporce jako ekstern - a z kasa cie nie rozpieszcza...kilku januszy ale ich lepiej omijac ....
Dla rzemieslniczych browarow - Wrocław
Dla pracy - Śląsk
ll

Postprzez dar1 » mar 03, 2019 14:57

ll napisał(a):Zdecydowanie Śląsk - tam masz cały przekrój firm tj Januszy, średnie firmy , firmy produkcyjne , korporki gdybym wiedział co wiem teraz to celowałbym w Gliwice jako miejsce zamieszakania. Z tego co wiem na Śląsku wiecej tez zarobisz w perspektywie czasu - czytaj jak zmienisz robote. Wroclaw spoko ale dla inzyniera mechanika masz tylko wybor korporek albo w korporce jako ekstern - a z kasa cie nie rozpieszcza...kilku januszy ale ich lepiej omijac ....
Dla rzemieslniczych browarow - Wrocław
Dla pracy - Śląsk

Zdecydowanie województwo śląskie...
Dodam jeszcze koszt zakupu mieszkania który jest znacznie niższy niż we Wrocławiu. A kupując mieszkanie w Zabrzu czRudzie Śląskiej znacznie obniżysz koszta zakupu, a komunikacja jest dobrze rozwiniętą bo masz A4, średnicówkę plus kolej od Sosnowca po Gliwice. Najlepsza miejscówka to Katowice, gdyż mieszkając tu ogarniesz Gliwice, Tychy ,Sosnowiec, Jaworzno a w ekstremalnym przypadku Kraków
dar1

Postprzez gambolo » mar 03, 2019 23:32

Podkarpackie - aczkolwiek nie do końca w kierunku konstruktora ale technologa
przemysłu jest sporo: od maszynówki, poprzez transport a kończąc na lotnictwie

region rozwija się dynamicznie zwłaszcza okolice Rzeszowa, Mielca
gambolo

Powrót do Off topic