_

[Inventor 2020] Wygenerowana nazwa pliku w iProperties

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

[Inventor 2020] Wygenerowana nazwa pliku w iProperties

Postprzez Atrax » mar 18, 2020 10:13

Słuchajcie, nie chcę nikogo podpuszczać, ale pewnie nie dacie rady rozwiązać tego problemu 8)
Tworzę bibliotekę profili ITEM w Content Center. Podczas wstawiania modelu z CC pojawia się pytanie ze strony Vaulta, czy wygenerować numer pliku (wg schematu numerowania w firmie). Jeśli anuluję, to wstawia się model z numerem katalogowym, ale mi chodzi o to, żeby plik miał nazwę wygenerowaną przez Vaulta, czyli klikam OK, pokazuję ścieżkę zapisu i wstawiam profil o właściwej nazwie.
Problem polega na tym, że w iProperties tego pliku w polu "Numer części:" nie pojawia się nazwa pliku (wg firmowego schematu numerowania), tylko numer katalogowy profila. Przez to w tabelce rysunkowej zamiast właściwego numeru części mam numer katalogowy profila.
Czy wie ktoś co zrobić, żeby w polu "Numer części:" była zawsze nazwa pliku pod jaką jest zapisana część?
Atrax

Powrót do Forum CAD