_

Wykonanie Rysunku technicznego Śruby

Forum ogólne, ale nie do zadawania "prostych pytań". Wszystko o CAD, czego nie da się bezpośrednio połączyć z tematyką jednego z poniższych forów tematycznych.

Wykonanie Rysunku technicznego Śruby

Postprzez AnYr4dn4m » maja 22, 2021 23:12

Cześć, tworzę ten wątek z powodu iż mam problem z stworzeniem Rysunku technicznego śruby (Wszystko będzie w pliku PDF, który dodam w załączniku) w Programie Auto-Cad 2017, Lecz od początku: Jestem uczniem 3 Klasy technikum na profilu Technik-Mechanik Spawacz i mam ogromne problemy z rysunkiem technicznym głównie ze względu na strasznie trudnego nauczyciela który wrzucił nas na głęboką wodę i bardzo cząstkowo tłumaczy zagadnienia, lecz też przez moją zaniedbanie. Nie będę oszukiwał, szukam kogoś kto po prostu odwali za mnie ten rysunek bo po prostu nie jestem w stanie sam sobie go wyobrazić i narysować (Zaznaczam że w samym Cadzie umiem rysować), po prostu jest końcówka roku i wszystko staje na głowie. Naprawdę zdaję sobie sprawę że mogę zostać tutaj potępiony że po prostu się nie uczę i szukam łosia do wykonania zadania i fajrant.. Rozumiem to w pełni ale naprawdę podoba mi się mój zawód i mam chęci aby się tego uczyć lecz na chwilę obecną próg jest za wysoki jak dla mnie a naprawdę trudno jest mi się w tym połapać i wykonywać polecenia. Chciałbym aby ktoś wykonał dla mnie ten rysunek i chociaż częściowa wytłumaczył co i jak, zaznaczam interesuje mnie tylko rysunek śruby nie ma potrzeby wypełniania innych tabel i poleceń ponieważ mam do nich klucz odpowiedzi, ba nawet mam klucz jak ten rysunek ma być wykonany(Który również dam w załączniku) , lecz wstyd się przyznać nawet z tym nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.. Po prostu piszę ten post w akcie desperacji bo już nie mam za dużo czasu aby zdać u niego przedmiot, jak tylko grafik się rozluźni będę sam podejmował próby nauczenia się rysunku technicznego lecz naprawdę nie obrażę się za wasze porady, pomysły, od czego zacząć lub po prostu wytłumaczyć dlaczego tak a nie inaczej.. Z góry dziękuje każdemu który pochyli się nad tym aby przeczytać te wypociny :)
Załączniki
M44-2021-Styczeń-Egzamin-Zawodowy-Praktyczny.pdf
(838.49 KiB) Pobrane 84 razy
m44-2021-styczen-egzamin-zawodowy-praktyczny-zasady-oceniania.pdf
Odpowiedzi (Druga tabelka)
(83.84 KiB) Pobrane 64 razy
AnYr4dn4m

Re: Wykonanie Rysunku technicznego Śruby

Postprzez 1pkm » lip 01, 2021 16:16

Powiem Ci że nie ma nic prostszego od rysunku technicznego , ale nie każdy musi to lubić.
Zapraszam na korepetycje. Dzwoń o każdej porze pod numer 515 792 791.
1pkm

Powrót do Forum CAD