_

Wylogowywanie

Różne sprawy tyczące się tego forum, jego moderacji, zakładania nowych subforów, skarg, zażaleń i pochwał. Miejsce spotkań z administratorami forum.

Re: Wylogowywanie

Postprzez admin » lip 09, 2019 08:36

Witam,

niestety, to nie takie proste - nie chodzi o certyfikat.

Żeby pomóc developerowi zidentyfikować problem, potrzebujemy jak najwięcej informacji o środowiskach osób, które z tym problemem mają do czynienia. W zw. z tym proszę o podesłanie mi (może być mailem na adres ze strony) danych takich jak:
- używany system operacyjny,
- przeglądarka (nazwa i wersja),
- zainstalowane dodatki (szczególnie adblocki, scriptblokery, itd.),
- firewalle i antywirusy,
- szczególne okoliczności, w których problem się pojawia (np. czy przy dłuższych nieaktywnościach, tylko przy przejściu w jakiś określony sposób, a w inny nie, etc.).

Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Gdy tylko uda się poznać przyczyny, problem na pewno uda się wyeliminować. Na razie niestety wiemy zbyt mało :(

Pozdrawiam
ŁS
admin
Site Admin

Postprzez notdot » lip 10, 2019 17:47

windows 10 pl 64-bit
firefox 68.0 64-bity (ciasteczka, historia itp są czyszczone po każdym zamknięciu przeglądarki)
ublock origin
kasperski internet security

a problem jest taki, ze strony głównej forum po zalogowaniu (bez względu czy zaznaczę "zapamiętaj mnie" czy nie) wybieram nieprzeczytane posty, klikam na "zobacz pierwszy nieprzeczytany post" przenosi mnie do strony ale jestem niezalogowany
jak wejdę w ten sam temat ale klikając na nazwę tematu albo nr strony albo "zobacz najnowszy post" to jest ok, jestem nadal zalogowany

wcześniej też taki system/soft miałem i działało dobrze
notdot

Postprzez notdot » lip 11, 2019 18:29

dodam jeszcze że wyłączenie ublocka przez menu narzędzia > dodatki w firefoxie
nie spowodowało poprawy
notdot

Poprzednia strona

Powrót do Administracja forum