_

Zadanie z grafiki inżynierskiej - przerysuj i zwymiaruj OFFTOP

Rozmowy na różne bardziej lub mniej luźne tematy, nie związane z tematyką innych forów.

Zadanie z grafiki inżynierskiej - przerysuj i zwymiaruj OFFTOP

Postprzez Rerg » sty 13, 2014 20:54

z napisał(a):
Rerg napisał(a):Nie widziałem, że z ciebie z taki materialista. Może w końcu pierwszy raz byś komuś pomógł za "bóg zapłać".
Jeśli "Bóg" to z dużej litery.
Ja nigdy nie pomagam za frajer. Tylko za pieniądze. A o rysunku technicznym mam blade pojęcie.

Błąd z. Mój bóg pozwala pisać przez małe "b". Nie bądź z ortodoksyjny. :wink: A co do pomocy, to w końcu napisałeś prawdę. Nie wiem, czy na sto swoich odpowiedzi na pytania studentów pomogłeś przynajmniej jednemu. Albo wyzywasz ich od .... albo mówisz, żeby szukali na google. Co to za odpowiedzi?
Rerg

Re: Zadanie z grafiki inżynierskiej - przerysuj i zwymiaruj.

Postprzez z » sty 14, 2014 10:26

Rerg napisał(a):A co do pomocy, to w końcu napisałeś prawdę. Nie wiem, czy na sto swoich odpowiedzi na pytania studentów pomogłeś przynajmniej jednemu. Albo wyzywasz ich od .... albo mówisz, żeby szukali na google. Co to za odpowiedzi?
Pleciesz. Jak zawsze. I nie rozumiesz pisanego.
Za dwa, (no u ciebie trzy) lata może zrozumiesz (choć szczerze wątpię).
z
z

Postprzez Rerg » sty 14, 2014 16:14

z napisał(a):
Rerg napisał(a):A co do pomocy, to w końcu napisałeś prawdę. Nie wiem, czy na sto swoich odpowiedzi na pytania studentów pomogłeś przynajmniej jednemu. Albo wyzywasz ich od .... albo mówisz, żeby szukali na google. Co to za odpowiedzi?
Pleciesz. Jak zawsze. I nie rozumiesz pisanego.
Za dwa, (no u ciebie trzy) lata może zrozumiesz (choć szczerze wątpię).

Cięki jesteś. I zdenerwowany. To oznaka słabości. :?
Rerg

Postprzez z » sty 14, 2014 17:52

Rerg napisał(a):Cięki jesteś. I zdenerwowany. To oznaka słabości. :?

Mocny jesteś. W gębie. Zacytuję klasyka "Nie chce mi się k.... z tobą gadać..." Jak za kilka lat dorośniesz, to może zacznę znów czytać twoje wypociny. Może będzie coś więcej niż o zarobkach i wymiarowaniu. Choć szczerze wątpię. A teraz włączam taką jedną opcję w Panelu Kontrolnym Użytkownika.
z
z

Postprzez Rerg » sty 14, 2014 18:18

z napisał(a):
Rerg napisał(a):Cięki jesteś. I zdenerwowany. To oznaka słabości. :?

Mocny jesteś. W gębie. Zacytuję klasyka "Nie chce mi się k.... z tobą gadać..." Jak za kilka lat dorośniesz, to może zacznę znów czytać twoje wypociny. Może będzie coś więcej niż o zarobkach i wymiarowaniu. Choć szczerze wątpię. A teraz włączam taką jedną opcję w Panelu Kontrolnym Użytkownika.

He, he, he. Wart klasyk klasyka, ale na zarzuty „googlowskich” odpowiedzi ani słowem, klasyku z (jakby je usunąć to nie wiem, czy by ci zostało 50 wpisów z „normalnymi” odpowiedziami). A ja sobie pozwolę na oceny twoich wypocin do studentów, jak będziesz się nad nimi pastwił lub pisał o „wyszukiwarce”. Ja zwykle pozdrawiam ciepło :lol:
Rerg

Postprzez MYCA » sty 14, 2014 19:13

:D Panowie,

na priv'a dalej prosze a nie tutaj... Albo wymiencie numery telefonow i pogadajcie na zywo.
------------------

Pozdr. :D tomek
MYCA

Postprzez Rerg » sty 14, 2014 19:53

MYCA napisał(a)::D Panowie,

na priv'a dalej prosze a nie tutaj... Albo wymiencie numery telefonow i pogadajcie na zywo.

Wiesz Myca, jak facet ci bredzi, że piszesz o wymiarach na forum cad.pl to możesz się troszkę „poruszyć” (w końcu to forum od tego i jak pytają, to czemu nie mam odpowiadać).
Jemu, jakby ktoś usunął z głowy słowo „wyszukiwarka” to nie wiem, o czym by pisał na forum. Pewnie zostałby same "pomyje".
Rerg

Ostrzeżenie

Postprzez Rerg » sty 14, 2014 20:04

Witam, moderator mnie straszy jakimś ostrzeżeniem na priv. Może ktoś mnie uświadomić, co za to grozi? Czy jest to np.:
- kara bezwzględnego więzienia?
- kara w zawieszeniu?
- kara pieniężna?
- wieczne potępienie?
- napisanie na kartce sto razy: poprawię się
- ostracyzm na forum?
- wyrzucenie z forum?
- chłosta przy pręgierzu (sto batów)?
- uwaga w dzienniczku + list do rodziców?
- upublicznienie danych osobowych?
- list gończy?
- śledzenie, podsłuch?
- banicja z kraju?
- zarażenie kokluszem?
- palenie na stosie?
- inna wymyślna kara? :(
Rerg

Powrót do Off topic